VÝLET SEPTIMY V JESENÍKÁCH

Naše třída, septima, se v neděli  mohla konečně po dvou letech vydat na školní výlet, jak se patří. Jelikož jsme pracovali pilně jako včeličky, měli jsme nárok na vícedenní volno, a tak naše kroky směřovaly do dalekých Jeseníků. 
 
První den jsme se seznamovali s terénem. Čekala nás cesta vlakem, která nesplnila očekávání cesty dobrodružné, kterou David slíbil a přivítala nás nádherná příroda začínajícího léta. V ten den díky našemu fandění vyhráli Češi bronz.
 
Druhý den jsme se vydali na předlouhou cestu na Kralický Sněžník. Byla zima, bylo teplo, potkali jsme slůně a napili se z pramenu řeky Moravy. Večer jsme se zabavili hrou i - know, kdy se proti sobě postavily 2 týmy juniorů a jeden tým "seniorů'' ? (ve složení naše paní třídní, paní Hanáková a pan Petr). Hlásím, že jsme obstáli.
 
Třetí den jsme museli vstávat brzy s výhledem na náročný den. Projektová vedoucí našeho výletu, spolužačka Katka, nás ale tak zmohla, že jsme zvolili cestu nejmenšího odporu a místo výletu na Dolní Moravu jsme měli možnost poznat okolní přírodu  a taky krásnou a moderní (haha) architekturu Hanušovic.
 
Domů jsme se vrátili ve středu, zmožení,  uchození, lehce nevyspalí ?, ale šťastní, že vše klaplo a že jsme si navzájem užili pohodu a taky sami sebe.
 
Velké díky za suprový a klidný průběh výletu patří naší motorizované jednotce, panu Petrovi, a krotitelkám divoké zvěře,  paní třídní Kinclové a paní Hanákové.
 
Za septimu Anna K. Plátková