Lyžařské výcvikové kurzy 2022

Foto připomínka lyžařských kurzů (16. - 21. 1. 2. ročníky, 30. 1. - 4. 2. 2022 sekunda + tercie), které se uskutečnily v lyžařském areálu Kyčerka ve Velkých Karlovicích. 
 

 

Na lyžák jsem se těšila už dlouho, na to, že si po dlouhé době zalyžuju, naučím se něco nového a s kamarády prožijeme nezapomenutelné vzpomínky. Přijde mi, jako by naše vztahy ve třídě byly silnější, protože po společném týdnu na horách, kde se naskytla příležitost se trochu víc poznat a pobavit se, jsme si zase o kousek blíž. Nejvíce oceňuju, že se nás učitelé snažili naučit nový styl lyžování: carving, což byl pro mě úplně nový pojem, ovšem ke konci týdne jsem ho já i mý spolužáci zvládali obstojně.

Julie Pazdírková (3.AV) 

 

V týdnu 30. 1. – 4. 2. se konal ve středisku Kyčerka lyžařský výcvikový kurz sekundy a tercie 2022. Počasí nám přálo, skvěle jsme si zalyžovali a přiučili se i něco nového. Byli jsme ubytováni v horském hotelu, který nám poskytl jak zázemí, tak i výbornou stravu. Každý večer byl pro nás nachystán program formou přednášky (např. o horské službě, carvingovém lyžovaní, …), nebo vědomostního kvízu. Ve čtvrtek se také konaly závody každého družstva.  Po celou dobu pobytu panovala dobrá atmosféra a myslím, že si to všichni studenti užili.

Lucie Hurtová (2.AV)