Bronzová ceremonie DofE

Dne 08.06. se naši čtyři úspěšní absolventi bronzové úrovně programu DofE rozjeli do Zlína na Krajský úřad, aby se zde zúčastnili slavnostní bronzovo-stříbrné ceremonie DofE a přebrali z rukou výkonného ředitele DofE Tomáše Vokáče a patronky programu Zuzany Bahulové (animátorka, ilustrátorka, malířka a designérka, veslařka) certifikáty a odznaky.

Miriam Kovářová 4.A, Zuzana Kašparová 4.A, Tereza Jiříčková 4.ZA a Hynek Janáč 3.A: tanec, umění a design, překlady článků do angličtiny na Wikipedii, outdoorová rekreace, hra na xylofon, pomoc v hospici, jízda na kolečkových bruslích, vaření, Líska – Klub ambasadorů fairtrade, turistika, úklidové akce. Výčet aktivit, které v rámci tří oblastí – pohyb, dovednost, dobrovolnictví – obsáhli naši „dofáci“, je opravdu pestrý. Dokázali nejen nám, ale především sami sobě, že za stanovenými cíli umí vytrvale jít a přes obtíže, kterých byla covidová doba plná, jich dosáhnout.

Za celý tým DofE MGV, SŠZ a VOŠZ Vám ještě jednou upřímně gratuluji a pevně věřím, že dovednosti získané v DofE Vám budou v životě užitečné a na chvíle strávené plněním aktivit budete v dobrém vzpomínat.

Mgr. Petra Marunová