Exkurze třídy 4.AV – Litovelské Pomoraví

Ve dnech 1. a 2. června se třída kvarta zúčastnila biologicko-sportovní exkurze v Litovelském Pomoraví.

Ve čtvrtek 1. 6. jsme se vydali na dvoudenní vodácký kurz do Litovle, kde jsme pak přespávali v tábořišti v Hynkově. Plavili jsme se na raftech po různých ramenech řeky Moravy. Částmi jsme sice museli čelit různým překážkám v podobě spadlých stromů či nedostatku vody, ale díky naší odhodlanosti a vytrvání jsme se úspěšně dostali do cíle. Samozřejmě nás čekala večer odměna v podobě lahodných špekáčků, poseděli jsme u táboráku a sdělili si vtipné zážitky z naší plavby. Výborně jsme si touto zkušeností procvičili týmovou spolupráci a vzájemnou komunikaci a odnesli jsme si plno poznatků. Tímto děkujeme vstřícným a trpělivým učitelům, naší třídní paní učitelce Kamlerové a panu učiteli Půčkovi za to, že nám umožnili zúčastnit se této akce plné zážitků.

Za 4.AV
Kostelníková Karolína

I když nejsem moc zvyklá na stanování, výlet jsem si užila. Je to pro mě nezapomenutelná zkušenost s pádlováním na raftech. Během cesty jsme se setkali i s nepříjemnostmi v podobě spadlých stromů a větví nebo velkého množstvím komárů, ale hlavně díky pomoci pana učitele Půčka a instruktora Aleše jsme se dostali do kempu i z kempu bez nesnází.
Pazdírková Julie

Myslím si, že jsme si vodák všichni zúčastnění velice užili. Spadlé stromy a žáby v noci se nám to pokusily pokazit, ale alespoň za mě se jim to nepodařilo. Také chvilku trvalo se zkoordinovat s posádkou raftu, ale tomu se člověk nikdy nevyhne.
Petrůj Tibor

Vodák jsem si moc užila, myslím, že to byl zatím nejlepší školní výlet, co jsme měli. Taky nás to jako třídu hodně sblížilo.
Stejskalová Julie

Vodák jsem si velmi užila, byl to skvělý zážitek. Líbilo se mi stanování a sezení u ohně bylo příjemné. Zůstala bych tam klidně i déle, bylo to úžasné.
Baletková Ema

Moc jsem si to užila, byla super atmosféra a rozhodně na tento výlet jen tak nezapomenu.
Cvejnová Nikol