PARTNEŘI
Kotva
Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola a VOŠ zdravotnická Vsetín
Mapa webu
A
A
A

1971 - 1980

Vloženo: 12.8.2016 | Zobrazeno: 2320x |

Maturitní ročník 1971

3. A SVVŠ - třídní profesor - RNDr. Věra Ondrušová

Hana Adámková, Jana Babicová, Jaroslava Bajzová, Drahomíra Bechná, Věra Blahotová, Hana Čermáková, Milena Čuboňová, Libuše Dřevojánková, Alena Dudová, Anna Frýdlová, Dana Horáková, Marta Kašparová, Jaroslava Konečná, Bronislava Kuncová, Jitka Matzenauerová, Pavla Mojžíšová, Jaroslava Nerudová, Anna Politzerová, Ludmila Řepová, Věra Smolíková, Pavla Světlíková, Alena Šmidáková, Naděžda Trnková, Jaroslava Ulmová, Hana Vejvodová, Marie Vraštilová, Petra Vyoralová, Zdeňka Žurková

 

3. B SVVŠ - třídní profesor - Věra Viceníková

Libuše Adamcová, Emilie Babicová, Anna Balážová, Eva Bambuchová, Bronislava Bečičková, Jarmila Bubelová, František Čevora, Světla Dančáková, Ludmila Ezechýlová, Jaroslava Fojtášková, Stanislav Hába, Jiřina Hlinská, Taťjána Hubová, Marta Chmátalová, Antonín Jurčík, Dagmar Maršounová, Jaromír Matocha, Eliška Mikešová, Marie Mikešová, Ladislav Mlčoch, Marta Pardubová, Ludmila Pavlůsková, Marie Perničková, Jiří Slezák, Miroslava Spurná, Nataša Staníčková, Dalimila Steinerová, Josef Šimek, Vlasta Šťastná Helena Trlicová, Dana Zemánková, Alena Zikmundová, Marie Živníčková

 

3. C SVVŠ - třídní profesor - Antonín Kaderka

Jana Cedivodová, Dalibor Dýma, Dana Galetková, Jana Haráková, Miroslava Koňaříková, Jiří Kretík, Eliška Lažová, Oldřich Liška, Zdeněk Němec, Marie Országová, Leo Skládal, Ivan Sláčík, Hana Urbachová, Zdeněk Václavík, Dagmar Valchářová, Hana Viktoříková

 

3. D SVVŠ - třídní profesor - Jiřina Koubková

Jana Cepková, Petr Drlík, Jaromír Fiala, Eva Holčáková, Ludmila Holubcová, Lenka Chudějová, Eva Janáková, Jaromír Jungwirth, Marie Juráňová, Jiří Kačor, Miroslav Kašpar, Jiří Kmec, Anna Kocurková, Jindřich Kopecký, Marie Kovářová, Miloš Králík, Iva Kubáňová, Marie Kučerová, Věra Kučerová, Josef Novosad, Karel Novosád, Karel Orság, Miroslav Palubják, Vlasta Pečeňová, Iva Polášková, Hana Rožnovjáková, Bohumil Souček, Pavel Sýkora, Antonie Turýnová, Jarmila Výchopňová, Miriam Žabčíková

 

3. E SVVŠ - třídní profesor - Dobroslava Jedličková

Šárka Babovcová, Karel Barvík, Milena Baželová, Josef Bělík, Jan Cvrček, Robert Dostál, Roman Dostál, Zdeněk Gajdoš, Jana Herlingerová, Helena Hrochová, Jindřiška Juříčková, Hana Koluchová, Miroslav Kotrla, Vlasta Kratinová, Anna Kvítková, Zdena Lukšová, Václav Malý, Aleš Matzenauer, Ludmila Mikulenková, Alena Mitášová, Miroslava Nakládalová, Jaroslava Sachrová, Olga Sťahelová, Miroslav Valouch, Stanislav Vinklárek, Alena Vítková, Marta Vitovjáková, Václav Zelík, Zdenka Žižková

 

3. A SVVŠ - třídní profesor - RNDr. Věra Ondrušová

Hana Adámková, Jana Babicová, Jaroslava Bajzová, Drahomíra Bechná, Věra Blahotová, Hana Čermáková, Milena Čuboňová, Libuše Dřevojánková, Alena Dudová, Anna Frýdlová, Dana Horáková, Marta Kašparová, Jaroslava Konečná, Bronislava Kuncová, Jitka Matzenauerová, Pavla Mojžíšová, Jaroslava Nerudová, Anna Politzerová, Ludmila Řepová, Věra Smolíková, Pavla Světlíková, Alena Šmidáková, Naděžda Trnková, Jaroslava Ulmová, Hana Vejvodová, Marie Vraštilová, Petra Vyoralová, Zdeňka Žurková

 

3. B SVVŠ - třídní profesor - Věra Viceníková

Libuše Adamcová, Emilie Babicová, Anna Balážová, Eva Bambuchová, Bronislava Bečičková, Jarmila Bubelová, František Čevora, Světla Dančáková, Ludmila Ezechýlová, Jaroslava Fojtášková, Stanislav Hába, Jiřina Hlinská, Taťjána Hubová, Marta Chmátalová, Antonín Jurčík, Dagmar Maršounová, Jaromír Matocha, Eliška Mikešová, Marie Mikešová, Ladislav Mlčoch, Marta Pardubová, Ludmila Pavlůsková, Marie Perničková, Jiří Slezák, Miroslava Spurná, Nataša Staníčková, Dalimila Steinerová, Josef Šimek, Vlasta Šťastná Helena Trlicová, Dana Zemánková, Alena Zikmundová, Marie Živníčková

 

3. C SVVŠ - třídní profesor - Antonín Kaderka

Jana Cedivodová, Dalibor Dýma, Dana Galetková, Jana Haráková, Miroslava Koňaříková, Jiří Kretík, Eliška Lažová, Oldřich Liška, Zdeněk Němec, Marie Országová, Leo Skládal, Ivan Sláčík, Hana Urbachová, Zdeněk Václavík, Dagmar Valchářová, Hana Viktoříková

 

3. D SVVŠ - třídní profesor - Jiřina Koubková

Jana Cepková, Petr Drlík, Jaromír Fiala, Eva Holčáková, Ludmila Holubcová, Lenka Chudějová, Eva Janáková, Jaromír Jungwirth, Marie Juráňová, Jiří Kačor, Miroslav Kašpar, Jiří Kmec, Anna Kocurková, Jindřich Kopecký, Marie Kovářová, Miloš Králík, Iva Kubáňová, Marie Kučerová, Věra Kučerová, Josef Novosad, Karel Novosád, Karel Orság, Miroslav Palubják, Vlasta Pečeňová, Iva Polášková, Hana Rožnovjáková, Bohumil Souček, Pavel Sýkora, Antonie Turýnová, Jarmila Výchopňová, Miriam Žabčíková

 

3. E SVVŠ - třídní profesor - Dobroslava Jedličková

Šárka Babovcová, Karel Barvík, Milena Baželová, Josef Bělík, Jan Cvrček, Robert Dostál, Roman Dostál, Zdeněk Gajdoš, Jana Herlingerová, Helena Hrochová, Jindřiška Juříčková, Hana Koluchová, Miroslav Kotrla, Vlasta Kratinová, Anna Kvítková, Zdena Lukšová, Václav Malý, Aleš Matzenauer, Ludmila Mikulenková, Alena Mitášová, Miroslava Nakládalová, Jaroslava Sachrová, Olga Sťahelová, Miroslav Valouch, Stanislav Vinklárek, Alena Vítková, Marta Vitovjáková, Václav Zelík, Zdenka Žižková

  

Maturitní ročník 1972

1972 – nebyly žádné maturitní ročníky 

 

Maturitní ročník 1973

4. A G - třídní profesor - Miroslav Šotlík

Zdeňka Adámková, Naděžda Bramborová, Jarmila Bujoková, Věra Černotová, Olga Damková, Lenka Demlová, Jarmila Chmelařová, Hana Karlovská, Alena Klačánková, Dagmar Kostruhová, Hedvika Kovaříková, Věra Matušincová, Marie Měsíčková, Libuše Molková, Bronislava Mrlinová, Marie Novotná, Daniela Obejdová, Zdeňka Pagáčová, Miroslava Palová, Dagmar Rulíšková, Marcela Řezníčková, Helena Solanská, Daniela Srněnská, Zdenka Šimáčková, Libuše Tkadlecová, Dagmar Tlašková, Barbara Vaňková, Dana Výchopňová, Marie Žůrková

 

4. B G - třídní profesor - Dagmar Bartoňová

Oldřiška Bílská, Anna Davidová, Luděk Duda, Věra Garguláková, Milada Halamíčková, Stanislav Haša, Radomír Hercík, Věra Chmelařová, Libuše Chovančíková, Zdeněk Chrástecký, Karel Mateřánka, Alexander Nedbálek, František Novosad, Eva Ostřanská, Jarmila Pechalová, Marcela Pešková, Eva Provázková, Irena Ryžovová, Karel Sucháček, Miroslava Sušňová, Jarmila Šimčíková, Marta Škeříková, Ilona Šnobeltová, Blanka Šrámková, Stanislav Šťastný, Eva Švarcová, Ester Trnková, Anna Zapalačová

 

4. C G - třídní profesor - Josef Hlavinka

Eva Babicová, Emilie Bergová, Božena Bogarová, Vítězslav Čech, Marie Hajdíková, Augustin Holub, Jaroslav Kalousek, Hana Kašparová, Jaroslav Kovář, Lenka Kudrnová, Jaroslav Kulhánek, Aleš Lacka, Jiří Martinek, Jaroslav Mynařík, Ivan Navrátil, Jaroslav Pagáč, Zdeňka Pašková, Olga Pavelková, Zdenka Škrabánková, Tynka Tvrdoňová, Jan Zemánek, Libuše Žalmánková

 

4. D G - třídní profesor - Dušan Kudláček

Anna Babicová, Daniel Bělov, Eliška Čevorová, Dalibor Dušek, Helena Esteřáková, Marie Garguláková, Petr Goldefus, Petr Gregorčík, Alena Holbíková, Dagmar Holcová, David Holeček, Vladimír Juhaňák, Jiří Kovaříček, Přemysl Kříž, Jindřiška Macková, Františka Mačková, Lenka Marková, Alois Matušů, Otakar Obr, Petr Palacký, Jaroslava Pavlůsková, Eva Procházková, Vlasta Riegerová, Eva Sitařová, Irena Řezníková, Danuše Spurná, Ivan Šimek, Milena Švagerová, Milan Tesař, Vlasta Vaculíková, Vlasta Viktoříková

 

4. E G - třídní profesor - Amalie Bečičková

Jana Cmerková, Miluše Fojtů, Marie Gašková, Daniel Hluchý, Jaroslav Holec, Karel Hrbáček, Helena Chudobová, Eva Janušová, Jaroslava Karolová, Jiřina Kašparová, Vlastimil Kovář, Jiří Kubeša, Jiří Londin, Blanka Lutonská, Antonín Machala, Dagmar Mrnuštíková, Jan Pala, Marie Pokorná, Vladimír Proisl, Stanislava Stromšíková, Jitka Šilhavá, Vladimír Špaček, Radomír Vala, Alois Včelica, Olga Zajíčková, Miroslav Žárský

 

Maturitní ročník 1974

4. A G - třídní profesor - Vlasta Zetková

Zdena Adámková, Miluše Bělíková, Vlasta Blizňáková, Marie Čablová, Dana Dobešová, Marie Eidlichová, Olga Enderesová, Bohumila Fojtová, Alena Halmazňová, Eva Holcová, Zdenka Hrušková, Marie Chovancová, Svatava Laštovicová, Ivana Loubalová, Jiřina Marečková, Pavla Martinková, Zdeňka Němcová, Helena Nováková, Alena Pavelková, Ludmila Rychlíková, Blažena Sklenářová, Jarmila Strbačková, Anna Strejčková, Štěpánka Šimarová, Vanda Štekrová, Marie Tkadlecová, Olga Vaňková, Iva Vaverková, Daniela Vlčková, Věra Vrajová, Eva Výchopňová, Alice Zbranková, Helena Zgarbová

 

4. B G - třídní profesor - Vladimír Zicháček

Dagmar Adamcová, Vlasta Balejová, Jiří Baron, Dagmar Blanarčíková, Květloslava Demelová, Jaromír Dümler, Věra Frýdlová, Marie Halmazňová, Dagmar Holá, Helena Hubníková, Vlastimil Jordán, Marcela Kasalová, Pavla Koňaříková, Drahomíra Kostelníková, Jarmila Kotrlová, Petr Koutný, Zdenek Kovařík, Břetislav Kuzník, Kamila Liďáková, Pavla Mikulenčáková, Jan Mrnuštík, Bohumila Nováková, Hana Novosadová, Dana Olšáková, Věra Palátová, Alena Sedlaříková, Regina Staňková, Milada Škrabánková, Alois Štrbík, Jan Šturala, Bernarda Šuláková, Marie Vrtělová

 

4. C G - třídní profesor - Jaroslav Kusala

Jaroslava Blinková, Vladimír Buzek, Miroslav Ferák, Miroslav Frantík, Ludmila Hajdová, František Holec, Stanislav Holubec, Petr Horník, Jaroslav Hošták, Jitřenka Hromadová, Marie Hrtáňová, Helena Kalinová, Marie Klímová, Josef Kulíšek, Zdena Kurtinová, Jiří Malina, Věra Malinová, Martin Metelka, Jarmila Mrnuštíková, Jan Ondruš, Libuše Orságová, Jarmila Panáčková, Hana Polčáková, Jan Rychlík, Ivan Skalka, Miloš Slovák, Alena Urbanová, Jana Valůšková, Karel Vašut, Alena Zbránková, Vladimír Zikmund, Daniel Ženatý, Taisia Životská, Jaroslav Košela

 

4. D G - třídní profesor - Jaromíra Kaderková

Hana Barlogová, Antonín Bařák, Leopold Beneš, Eva Bosáková, Jaromír Bradávka, Čestmír Burdík, Karel Doležal, Jaromíra Gajdošová, Zdeněk Gerža, Daniela Chlubnová, Petr Jakubec, Ivan Kamenec, Dáša Koňaříková, Tomáš Kotas, Jaromír Kovář, Dagmar Kovářová, Dana Krhovjáková, Dana Krupová - Holá, Miroslav Křenek, Ludmila Kudláčková, Zdeněk Kurečka, Ivona Marková, Helena Matulíková, Lubomír Mucha, Petr Plevák, Jiří Polák, Jarmila Rajdová, Iva Sousedíková, Ludmila Stavinohová, Naděžda Surovcová, Luděk Vyškovský, Pavla Zbranková 

 

Maturitní ročník 1975

4. A G - třídní profesor - Jan Zouhar

Lenka Bečičková, Jan Běťák, Dana Blizňáková, Vojtěch Brhel, Marie Brlicová, Jiřina Filgasová, Eva Fojtíková, Alexander Hrabálek, Miluše Kalousková, Jaroslava Karlovská, Jaroslav Kocurek, Stanislava Konečná - Zajíčková, Pavel Koňařík, Zdeňka Kubáňová, Marie Macháčová - Pavlicová, Jarmila Manová, Ilona Matějů, Milena Mikešová, Věra Mikušová, Eva Němcová, Jana Novotná, Svatava Paráková, Stanislava Pivoňková - Šťastná, Jan Smilek, Eva Sousedíková, Jaroslava Streitová, Alena Škrobáková - Jakešová, Alena Trochtová, Eva Vaňková, Jan Vočka, Eva Vondrušková, Marcela Zahrádková, Libuše Zálešáková, Jana Životská

 

4. B G - třídní profesor - Ludmila Čechová

Olga Barčáková, Věra Baroňová, Lenka Baroušová, Milada Bělíčková, Stanislava Blažková, Eva Boháčová, Zdeňka Březovjáková, Tomáš Cahlík, Jana Donáthová, Lenka Důbravová, Jaroslav Hrbáček, Helena Hrbáčková, Marcela Hromadová, Radomír Juřička, Petr Kořenek Libuše Lacková, Jarmila Lišková, Miroslav Lýčka, Hana Machulková, Pavel Majerčík, Alena Matulíková, Jan Nohavica, Arnošta Nováčková, Šárka Nováková, Dagmar Pivodová, Luděk Rambousek, Antonín Reška, Jaroslav Sedláček, Olga Stružková, Hana Švecová, Jaroslav Trličík, Věra Valchářová, Ludmila Vojtková, Marie Weintrittová, Karla Zahradníčková, Václav Zajíc

 

4. C G - třídní profesor - Pavla Sušilová

Jaromír Bača, Jiří Bača, Jaroslav Baron, Jarmila Bařáková, Břetislav Blažek, Rostislav Bureš, Věra Cahlíková, Alena Daňová, Marta Dolanská, Jiří Dorňák, Alena Ekartová, Jarmila Foltýnová, Jiří Horník, Miloslav Hromada, Jaroslava Hřebačková, Lubomír Hřib, Dana Kotrlová, Marie Kovaříková, Věra Kráčíková, Vít Křenek, Jindřich Kubíček, Ivana Mrnuštíková, Hana Navrátilová, Jiří Novotný, Boris Otevřel, Jan Patkoš, Karel Pavelka, Jiří Pernica, Jana Ptáčková, Dana Slezáková, Vladimír Srba, Jana Straškrabová, Pavel Šerý, Zdeňka Šťastná, Jana Tomková, Jiří Wagner, Jana Žabčíková

 

Maturitní ročník 1976

4. A G - třídní profesor - Mojmír Zetek

Milada Adamcová, Miroslava Adámková, Ludmila Bařinová, Milan Cedidla, Marie Černotová, Blanka Davidová, Zdeňka Hluchá, Věra Holišová, Irena Hrbáčková, Barbora Chytková, Naděžda Kubová, Zlata Mikušová, Anna Misková, Zdeněk Mlčák, Vladimír Novotný, Jiří Pilarský, Miluše Plšková, Dagmar Podhajská, Radmila Sousedíková, Pavla Svobodníková, Anna Symerská, Drahoslava Štachová, Vlasta Štachová, Marie Šviráková, Magda Trnková, Jana Valchářová, Dáša Zetochová, Roman Žák

 

4. B G - třídní profesor - Miroslav Šotlík

Milena Bajzová, Drahomír Bařina, Luděk Drlík, Oldřich Eliáš, Jiří Herlinger, Ivo Janáček, Radoslav Jura, Ivan Juřica, Marie Klišová, Drahomíra Kráčalová, Jarmila Křenková, Vlasta Křenková, Viliam Meissner, Alena Orságová, Jaroslav Polčák, Helena Procházková, Hana Punčochářová, Jana Slováčková, Svatava Stříteská, Marie Surá, Jarmila Surovcová, Jana Štefková, Iva Šťastná, Libor Šulák, Miroslav Tomáštík, Blanka Turečková, Jana Valůšková, Svatopluk Varmuža, Bohumil Zapletal, Danuše Zátopková, Alois Žídek

 

4. C G - třídní profesor - Marie Kudláčová

Dana Bartoňová, Eva Bartošková, František Beneš, Jan Bukovjan, Jan Čechura, Anežka Čížová, Karel Diblík, Pavel Fojtách, Jiřina Hajdová, Dalibor Hořanský, Milan Jašek, Jiří Jedlička, Alena Jurečková, Jan Juřička, Petr Kocourek, Zdeněk Krchák, Jaromír Maršolek, Eva Obadalová, Renata Rodingerová, Milan Rožňák, Věra Růžičková, Jiří Slováček, Ludmila Surmařová, Stanislav Šobáň, Jaroslav Šolek, Mojmír Vraj, Vladimír Zmeškal

 

4. D G - třídní profesor - Jan Kadula

Lenka Barošová, Helena Fluksová, Marcela Frátriková, Lenka Gavlíková, Marta Hejová, Ludmila Holcová, Renata Horníková, Blanka Hřavová, Zdenka Hučíková, Naděžda Kirchnerová, Věra Kocurková, Jarmila Kopecká, Marcela Košelová, Eva Kroupová, Anna Krystyníková, Irena Kučerová, Eva Laczková, Libuše Lišková, Irena Lužová, Marie Matochová, Alena Mikulíková, Alžběta Plánková, Jaroslav Součková, Ludmila Surá, Ladislav Šimčák, Drahomíra Švecová, Marie Vaculíková, Dagmar Vaňková, Dagmar Vozáková, Ivana Zámečníková, Josef Zbranek, Miroslava Zehnalová, Petr Vrzal 

 

Maturitní ročník 1977

4. A G - třídní profesor - Milena Filipová

Jarmila Andrýsová, Helena Babicová, Dagmar Blažková, Eva Blažková, Eva Butková, Milena Černotová, Jana Dudíková - Milková, Dáša Galdová, Jindřiška Galdová, Alena Holíčková, Věra Hovadíková, Petr Charuza, Antonie Chrástecká, Emilie Janáčová, Irena Janušová, Miroslava Jurečková, Eva Kašparová, Marie Kocourková, Jana Kotrlová, Stanislav Kovařík, Miloš Matocha, Marie Matochová, Hana Pončíková, Marie Slánská, Karel Šerý, Pavla Škrlová, Zdenka Škývarová, Jana Valíčková, Ludmila Vinarová, Marie Výchopňová, Jarmila Zapletalová, Zdenka Zemková

 

4. B G - třídní profesor - Jaroslav Jurčák

Ladislav Bártek, Petr Basel, Tamara Bělovová, Ivana Bindasová, Ladislav Blaha, Josef Borák, Karel Františák, Eva Hefková, Dagmar Helisová, Irena Kočíbová, Ladislava Komová, Soňa Kostelníková, Eva Krystyníková, Alena Labaštová, Libor Laža, Pavel Machovský, Ludmila Matušincová, Pavel Mikulík, Alice Moravcová, Tomáš Palla, Roman Pavloušek, Jindřiška Pivodová, Eva Polášková, Naděžda Sachrová, Marie Smílková, Blažena Štulerová, Dana Tomancová, Ladislav Trličík, Luděk Vachala, Lenka Vaňková, Ladislava Vítková, Blažena Zapalačová - Štulerová

 

4. C G - třídní profesor - Věra Viceníková

Milan Abdul, Jaroslava Brhlová, Jan Dlapa, Jana Drobilová, Alena Hlaváčková, Vladislava Hudečková, Ladislav Hurta, Milan Jakeš, Bronislava Kinská, Marie Klimešová, Daniel Kopřiva, Jarmila Kotrlová, Eva Krbálková, Olga Krejčí, Lubomíra Kubisková, Eva Lahutová, Jarmila Manová, Jana Matějů, Zdeňka Matůšová, Luboš Novák, Ester Staňková, Noemi Staňková, Zdeňka Surovčáková, Alena Šrotová, Anna Šuláková, Anna Tataláková, Františka Tučková, Anna Urbanová, Jiří Všetečka, Josef Žák, Viktor Žárský

 

4. D G - třídní profesor - Marie Koďousková

Ivana Davidová, Pavel Einšpigel, Olga Fojtů, Lubomír Gerla, Eva Jedličková, Zdeněk Kovárňa, Maria Lýčková, Rostislav Martinák, Martin Novák, Simona Nováková, Zdeněk Novosad, Vítězslav Olšák, Vladimíra Plšková, Emil Polách, Ivana Prokopová, Věra Slezáková, Karel Stančík, Miloslav Šerý, Irena Škeříková, Milena Škrabánková, Jan Štach, Miloslav Štícha, Milena Tomková, Ivo Trunkát, Pavel Varmuža, Anna Vičanová, Marie Všetečková, Jitka Vychopňová, Miroslav Žiačik 

 

Maturitní ročník 1978

4. A G - třídní profesor - Amalie Bečičková

Danuše Blažková, Miroslava Dočkalová, Anna Dorotíková, Jana Foldynová, Alena Fraňková, Anna Garguláková, Ludmila Garguláková, Hana Grygarová, Helena Hýžová, Hana Chmátalová, Naděžda Kardošová, Eva Karolíková, Miroslava Karolová, Vlasta Kocurová, Marcela Konopková, Zdenka Kudelová, Dana Macháčková, Hana Machalová, Eliška Matušincová, Hana Mikulcová, Jana Miločíková, Jana Molková, Hana Němčíková, Pavla Nezvalová, Magda Plátková, Alena Stromšíková, Bronislava Švecová, Miroslava Třetinová, Eliška Zgabajová

 

4. B G - třídní profesor - Dušan Kudláček

Jana Baňouchová, Helena Boráková, Eva Daňková, Jindřiška Davidová, Jaroslav Hanák, Romana Havránková, Ludmila Holcová, Eva Holubová, Petr Husička, Bohumila Juřicová, Dana Kamencová, Luděk Koňařík, Vladimír Koudela, Petr Kozák, Ladislav Kozubík, Miloš Kurtin, Ivana Machálková, Zdeněk Mikulenka, Dana Opršalová, Ludmila Pavelková, Milan Petřivalský, Zdeňka Pilíšková, Milan Pilný, Renata Schedlbauerová, Josef Spitzer, Milana Straňáková, Jan Šerý, Dana Švarcová, Anna Trčálková, Pavel Trčka

 

4. C G - třídní profesor - Dagmar Dráčová

Eva Bobková, Olga Děckuláčková, Ivana Hejčová, Olga Hurtová, Anna Chovanečková, Alena Jandorová, Alena Jannová, Blanka Janoušková, Věra Klímová, Zdeňka Martinková, Jana Kořenková, Jiřina Kovářová, Dana Králová, Jana Krhovjáková, Irena Machálková, Naděžda Matějů, Věra Novosadová, Marcela Orságová, Ludmila Petrůsková, Sylvie Řepová, Zuzana Schmidtová, Lenka Sklenářová, Zdena Srbová, Ondřejka Šimonovská, Zdena Trochtová, Ludmila Hromadová, Jarmila Vojvodíková, Dana Vráželová, Eva Zádilská, Marie Zapalačová

 

4. D G - třídní profesor - Josef Hlavinka

Tomáš Bařák, Eva Burešová, Vladimír Dittrich, Luděk Dobrovolný, Josef Foldyna, Emílie Gabrišová, Dagmar Havlíčková, Radek Chlupík, Radmila Kleiberová, Anděla Kocurková, Vladimír Kurtin, Milan Labašta, Jaroslav Novotný, Jan Pavelka, František Ptáček, Bohdan Rychlík, Miroslav Slivoník, Bohumila Strbačková, Blanka Tomanová, Michal Trávníček, Petr Turpiš, Martin Václavík, Milena Zbránková, Milan Zetocha 

 

Maturitní ročník 1979

4. A - třídní profesor - Dagmar Bartoňová

Milan Andrýs, Milan Bartoň, Radim Běťák, Lenka Bolfová, Eva Boudová, Miloš Bouz, Josef Daněk, Jitka Fojtů, Naděžda Galdová, Tomáš Goldefus, Vladimír Halmazňa, Marta Haničáková, Petr Hapl, Jitka Joštová, Vojtěch Kamenec, Dana Kopecká, Libor Kukula, Jarmila Macháčová, Daiana Mášová, Jiří Novosad, Jaroslava Orságová, Milan Panáček, Oldřich Pavelka, Blahoslav Pivoda, Dagmar Poláchová, Eva Řezníčková, Alena Šimková, Dana Tomková, Jarmila Tomková, Lubomír Trochta, František Vaculčík, Vladimíra Vinklárková, Hana Vondrušková, Dušan Vrážel, Dan Žárský

 

4. B - třídní profesor - Jiřina Koubková

Marta Borošová, Miloslav Burdík, Miroslav Coufal, Přemysl Čech, Antonín Daněk, Miluše Fialová, Lída Grygarová, Helena Janýšková, Miroslav Juřík, Pavel Koňařík, Anastázie Koňaříková, Stanislav Kovář, Marie Kozubíková, Jindřich Krajča, Pavla Lustyková, Jaromíra Matelová, Karel Matocha, Marcel Matzenauer, Ludmila Ondrůšová, Dana Řehová, Milan Sevelda, Jarmila Slezáková, Milan Steuer, Drahomíra Šimčíková, Jana Šrámková, Vítězslav Štach, Antonín Študent, Ladislav Šulák, Anna Šuláková, Václav Václavík, Karla Trávníčková, Marie Vítková, Alena Zavřelová, Přemysl Zbranek

 

4. C - třídní profesor - Otto Rochowanski

Alena Babicová, Vlasta Balášková, Blanka Bučková, Eva Češková, Petra Davidová, Věra Hertlová, Oldřiška Hyklová, Ladislava Jakešová, Eva Jurčíková, Ladislava Juřicová, Eva Kovačíková, Anna Kovářová, Zora Žárská, Jana Mírná, Eva Molková, Eva Pavlíková, Jana Pilčíková, Jitka Rychlíková, Jarmila Řezníková, Hana Slezáková, Ludmila Streitová, Marie Surovcová, Milena Svobodová, Tamara Kunderová, Marie Štěníčková, Věra Šťastná, Dagmar Vaculínová, Radana Venzarová, Alena Vránová, Albína Zajíčková, Jana Zikmundová 

 

Maturitní ročník 1980

4. A - třídní profesor - Pavla Sušilová

Dana Adamcová, Helena Babůrková, Jiří Fajkus, Helena Fukalová, Zuzana Gottvaldová, Eva Grňová, Marie Halašová, Renata Hefková, Jiří Hrbáček, Radomír Hromada, Josef Chmelař, Mirko Ingr, Dana Janírková, Jarmila Jannová, Dana Kyselá, Libuše Macíčková, Miroslava Macháčová, Roman Martišek, Miroslava Mrlinová, Aleš Mucha, Ivo Mydlář, Simona Nečasová, Evžen Orság, Hana Patáková, Dana Prcínová, Šárka Rambossková, Richard Reš, Mirko Rokyta, Jaroslav Rolák, Jarmila Sziekliková, Dagmar Trlicová, Petr Vohnický, Pavel Zátka, Barbara Zvardoňová, Milan Žabčík

 

4. B - třídní profesor - Jana Spisarová

Věra Bajzová, Zuzana Běťáková, Ludmila Blažková, Lenka Burgetová, Eva Daňková, Lýdie Daňková, Jiřina Eliášová, Hana Fryčajová, Zuzana Fuksová, Jana Hlobilová, Renata Hrbáčková, Eva Hrušková, Ivana Janáčová, Zuzana Katrušáková, Dagmar Kopečná, Ivana Kořínková, Eva Krabicová, Eva Kráčíková, Eva Kysučanová, Zdeňka Lagová, Zdeňka Motlochová, Vlasta Poláchová, Božena Rapantová, Jitka Richterová, Naděžda Srněnská, Yveta Škývarová, Zdenka Šromová, Miroslava Štěpánková, Naděžda Turínová, Věra Vetešková, Hana Zaoralová, Eva Zlámalová, Alena Změlíková

 

4. C - třídní profesor - Ivana Slánská

Alena Cahlíková, Pavla Maňáková, Jana Děckuláčková, Ludmila Filáková, Dagmar Filgasová, Soňa Guziánová, Dana Hajdíková, Monika Holcová, Jana Hrtáňová, Naděžda Chrástecká, Marcela Juráňová, Ivana Kociánová, Milan Kotrla, Jiřina Kovářová, Rostislava Krhovjáková, Jana Kulhánková, Sylva Ledvinková, Dana Macíková, Blanka Matušincová, Vladislava Mikulenčáková, Pavla Boráková, Eliška Pavelková, Dana Pilíšková, Soňa Ryšavá, Alena Ryšková, Iva Schnaubeltová, Michaela Srbová, Lenka Streichsbierová, Marie Suberová, Libuše Sukupová, Oldřich Surala, Radomír Šulák, Helena Valigurová, Sylva Veškrnová, Libuše Zajícová, Marcela Žídková

 

4. D - třídní profesor - Jaroslav Kusala

Helena Adamcová, Jana Adamcová, Pavel Coufal, Miroslava Walterová, Svatava Foltýnová, Hana Galetková, Tomáš Goláň, Tomáš Hajdík, Jana Helisová, Jarmila Juráňová, Čestmír Knap, Jiří Kocourek, Danuše Kovářová, Iva Kovářová, Miroslav Kurtin, Miroslav Ledvinka, Eva Lišková, Jan Machala, Stanislav Machač, Pavel Maňák, Petr Mezulánik, Aleš Mynář, Marie Oravcová, Milena Palová, Růžena Piskláková, Jana Řepová, Milan Staněk, Ivan Straškraba, Josef Šimák, Jaroslav Škrabánek, Josef Švenda, Josef Václavík, Lumír Vávra, Zdeněk Vodák, Antonín Zbranek, Ivo Zgarba, Alena Žárská