PARTNEŘI
Kotva
Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola a VOŠ zdravotnická Vsetín
Mapa webu
A
A
A

1981 - 1990

Vloženo: 12.8.2016 | Zobrazeno: 2569x |

Maturitní ročník 1981

4. A - třídní profesor - Marie Koďousková

Ivana Dosoudilová, Tomáš Dostál, Zuzana Foralová, Maxmilián Halata, Ivan Havránek, Marie Helisová, Eva Chmelařová, Vladimíra Jančinová, Michal Jura, Libor Juřica, Ivo Kaderka, Alena Kaderková, Jiří Kašpar, Jarmila Kovaříčková, Eliška Kovářová, Vladimír Krajčík, Jiří Krchňák, Lada Křížová, Jiří Mezuláník, Hana Mičkalová, Renata Musilová, Lenka Nedomová, Dana Novosadová, Jana Pařenicová, Magda Presová, Ivana Reiterová, Libuše Straňáková, Miroslava Štefková, Elena Štrbíková, Magdalena Trličíková, Lenka Václavíková, Marcela Valová, Zdeněk Vinklárek, Helena Vítková, Zdeněk Žamboch

4. B - třídní profesor - Ludmila Čechová

Alena Bartoňová, Alena Boulová, Soňa Daňková, Lubomír Dittrich, Zdeněk Dumbrovský, Iveta Felixová, Vlasta Hanušová, Roman Havlík, Karel Hovořák, Eva Hrňová, Jana Ingrová, Helena Janáčková, Jiří Kadleček, Marta Kneblíková, Radomír Kořenek, Jarmila Krajčová, Rostislav Král, Ludmila Kroupová, Martin Leskovjan, Danuše Mikešová, Milena Mikulová, Jana Nevimová, Martina Novotná, Zdeněk Obr, Šárka Ondrová, Jana Ostřanská, Zbyněk Parduba, Petr Pecháček, Robert Pešl, Eva Polčáková, Pavla Povýšilová, Zuzana Přivřelová, Ilona Pšenčíková, Aleš Ryšavý, Zdeňka Smilková, Alena Tkadlecová, Soňa Zbranková, Dagmar Žáková

4. C - třídní profesor - Milena Filipová

Jaroslav Coufal, Jaroslav Doupovec, Lubor Goláň, Jana Goldefusová, Soňa Hartingerová, Alena Hejdušková, Jan Klímek, Alena Dančáková, Václav Kopecký, Lenka Koudelová, Jana Kovářová, Pavel Ludva, Jitka Lužová, Alice Malá, Marcela Mynarčíková, Zdeněk Novák, Petr Novotný, Milan Pavlůsek, Michal Pilarský, Zuzana Podolová, Soňa Sagánková, Iva Sklářová, Jiří Slováček, Eva Sochorová, Věra Šandalová, Věra Šeligová, Dobromila Šťastná, Jiří Teller, Jiří Trnka, Luboš Trunkát, Libor Vakrčka, Jana Vančurová

4. D - třídní profesor - Vlasta Zetková

Irena Baletková, Alena Batlová, Ludmila Daňová, Dana Doleželová, Ivana Dujsíková, Vladimíra Jochcová, Zuzana Kavanová, Dana Kneblová, Marie Stiskálková, Dagmar Lajdová, Eva Matošková, Helena Mikulíková, Vlasta Mrnuštíková, Božena Mynarčíková, Eva Navrátilová, Dana Orságová, Jarmila Potočná, Radomíra Michalíková, Ivana Šimoníková, Helena Teplá, Ivana Tomancová, Jana Trávníčková, Jarmila Trlicová, Lea Veškrnová, Alena Vychopňová

 

Maturitní ročník 1982

4. A - třídní profesor - Miroslav Šotlík

Radka Čevorová, Marcela Bambušková, Jolana Frýdlová, Karla Geržová, Šárka Hábová, Martina Heringová, Ivana Jurčíková, Dana Kachtíková, Kateřina Kalhousová, Jana Kopecká, Ivana Krausová, Hana Krcháková, Jarmila Miklasová, Helena Mikulcová, Aranka Navrátilová, Milada Neradilová, Alena Novosadová, Karolína Ovesná, Táňa Pírková, Blanka Pokorná, Kateřina Provázková, Radka Seveldová, Michaela Schmidtmayerová, Zdeňka Skýpalová, Simona Šindelářová, Lýdie Tomková, Lenka Uhříková, Monika Vališová, Martina Vévodová, Marcela Vohnická, Jana Vráželová, Světlana Zaoralová, Miroslava Zdražilová, Radomíra Zezulková, Eva Zgarbová

4.B - třídní profesor - Jaromíra Kaderková

Marie Billová, Tomáš Blažek, Radek Brhel, Pavel Brovják, Iva Bučková, Zuzana Burešová, Daniela Duchoňová, Otto Figar, Jana Frydrychová, Petr Fuchs, Zdenka Gavlíková, Lubor Holzer, Alena Hrňová, Marie Hrňová, Milan Kegler, Jana Knapová, Milan Koraba, Jan Kráčík, Marcela Kratochvílová, Hana Machálková, Ladislav Martiška, Miroslava Nezvalová, Yvona Ondráčková, Vlasta Orságová, Lubomír Polášek, Petr Pravdík, Božena Rýznarová, Jan Stodůlka, Vlasta Sušilová, Věra Svatošová, František Šulák, Ivan Zubíček

4. C - třídní profesor - Jan Zouhar

Lenka Bebjaková, Věra Brlicová, Viktoria Čilikina, Zdeněk Daňa, Radovan Dujka, Jana Fajkusová, Ivana Garguláková, Marcela Juráňová, Jiří Jurečka, Iva Kleiberová, Stanislav Koňařík, Petr Kotlařík, Radomír Koudela, Eliška Kovářová, Hana Lekešová, Petr Melichar, Stanislav Mikuláštík, Richard Mikulenka, Helena Mikulová, Petr Mlčoch, Lucie Nováková, Irena Prajzová, Antonín Prcín, Zdeňka Řepová, Hana Schweinerová, Hana Sokolová, Naděžda Steinerová, Dušan Štajer, Vojtěch Trochta, Zdeněk Zbranek, Jiří Žamboch, Radomír Žůrek

4. D - třídní profesor - Jan Kadula

Miroslav Adámek, Ivana Bartoňová, Jitka Bořutová, Aleš Cahlík, Soňa Čvančarová, Jana Daňová, Zlatuše Dardová, Radomír Fojtů, Jaromír Galetka, Renáta Haschková, Tomáš Houdek, Petr Chmelař, Monika Chovanečková, Dana Janotová, Jitka Jasná, Antonín Juřica, Jana Machalová, Jana Makyčová, Ctibor Navrátil, Renata Nováková, Alena Orságová, Hana Pohlová, Jaroslav Procházka, Lenka Příhodová, Zuzana Sachrová, Alena Stodůlková, Dana Surá, Alena Svobodová, Jana Sznapková, Jarmila Šnobeltová, Bronislava Uličníková, Adéla Valigurová, Ludmila Valigurová

 

4. E - třídní profesorka - Marie Kudláčová

Adámek Tomáš, Černocká Jana, Daňa Radek, Evják Miroslav, Hajfler Petr, Hasmandová Iveta, Holubová Marie, Kotasová Irena, Kotrlová Dagmar, Krumpler Petr, Latináková Iva, Maceček Milan, Macková Zdenka, Macháčková Alena, Martinásková Dana, Nováková Alena, Opělová Blanka, Peltzarský Karel, Proislová Barbora, Sedláčková Šárka, Sušňová Yveta, Ševčíková Jana, Šmigurová Táňa, Šnevajs Radek, Štícha Vlastislav, Zbranek Petr

Maturitní ročník 1983

4. A - třídní profesor - Mojmír Zetek

Marcela Bažantová, Michaela Blažková, Ilona Čížová, Eva Doupovcová, Monika Gábrišová, Miroslava Heriánová, Blanka Jašková, Věra Koňaříková, Jana Kovářová, Monika Kozlovská, Taťána Makyčová, Eva Mazancová, Helena Merdová, Miriam Mikulčáková, Simona Mikulová, Romana Mrázková, Lenka Noháčková, Jaroslava Punčochářová, Jarmila Rokytová, Dana Ryšková, Dagmar Salitrníková, Eva Somrová, Naděžda Suchá, Olga Svobodová, Marcela Širočková, Aranka Škubalová, Edita Štachová, Ivana Šuláková, Lenka Tkadlecová, Jana Trampotová, Milena Urbanová, Eva Václavíková, Šárka Valchářová, Romana Vinklárková, Jaroslava Vráblíková

4. B - třídní profesor - RNDr. Jaroslav Jurčák

Dušan Adamčík, Mojmír Adamec, Barbora Axmannová, Hana Bednaříková, Lubomír Čabla, Šárka Čablíková, Pavla Daňová, Vladimír Darda, Ivo Fischer, Dagmar Füsterová, Ondřej Hering, Marek Hromada, Anna Janečková, Roman Kajaba, Radana Koňaříková, Richard Koutný, Jana Křenková, Jaroslav Křupala, Bronislava Malinová, Vladimír Maňák, Kamil Melichar, Jaroslav Najman, Miroslava Ondřejová, Jiří Pavelka, Miroslav Pecháček, Petr Plevák, František Řepa, Petra Siverová, Radomír Srněnský, Pavel Sušeň, Stanislav Tomanec, Petr Urban, Jitka Václavíková, Daniel Voda, Pavla Zbranková, Karel Zvěřina

4. C - třídní profesor - Věra Viceníková

Ivana Babůrková, Jana Blažková, Milan Čokavec, Pavel Filák, Veronika Handlová, Jan Hanuš, Břetislav Hrabovský, Cyril Chrástecký, Marie Juřicová, Jaroslav Kandel, Dagmar Kantorová, Michal Kapr, Ivana Kořístková, Dagmar Košutová, Libor Kovář, Eva Krchňáková, Karel Lanzendörfer, Světlana Sívková, Radan Martinec, Hana Martínková, Petr Olejníček, Sylva Ondrková, Petr Pechal, Marie Plánková, Michal Plátek, Milena Příhodová, Dagmar Ptáčková, Petr Ridel, Jitka Řeháková, Michaela Řiháková, Radim Slováček, Ivan Surovec, Dušan Šimek, Michal Vaculík, Vlasta Valešová, Josef Vašků, Jiří Vodák, Petr Životský

4. D - třídní profesor - Vladimír Pavloušek

Taťána Babovcová, Libuše Becherová, Iveta Bechná, Jana Binková, Anna Blinková, Miroslava Blinková, Marcela Březovjáková, Iva Crhová, Ilona Dostálová, Jitka Dujková, Zina Fabiánová, Blanka Hásová, Daniela Havránková, Jana Holá, Marcela Hrbáčková, Miroslava Hruštincová, Marcela Hurtová, Jana Chovancová, Marie Chovancová, Daniela Chrástecká, Marcela Jamnická, Ivana Kašparová, Irina Klementová, Zdenka Mikulcová, Alena Mikušová, Lenka Polčáková, Ivana Randulová, Lenka Slováčková, Ludmila Smolíková, Eva Trlicová, Iva Turcerová, Jana Válečková, Dagmar Vychopňová

4. E - třídní profesor - Ivan Kopřivík

Tomáš Babický, Jaroslav Bařák, Milan Dědek, Petr Doležel, Pavel Hejdušek, Jan Holčák, Jana Klouzalová, Lubomír Kráčík, Vladimír Křenek, Petr Krutka, Lea Lubičová, Lenka Macíková, Marcela Macků, Marcela Urbanová, Miroslav Orság, Alena Pastuchová Marie Pohunková, Jitka Poláchová, Josef Quis, Jiří Sachr, Jindřich Šrajer, Rostislav Taizler, Svatoslava Trochtová, Ivo Uličník, Jaroslav Valenta, Soňa Vavrečková, Martina Vávrová, Zuzana Verbíková, Broňa Volfová, Radek Zgarba, Vladimíra Zgarbová

 

Maturitní ročník 1984

4. A - třídní profesor - Dušan Kudláček

Lenka Bednaříková, Romana Čandová, Markéta Černotová, Alice Dadáková, Zdeňka Floríková, Alena Gášková, Iveta Gášková, Ladislava Janušová, Oldřiška Ježová, Zdenka Juřicová, Daniela Juřínková, Erika Kajšová, Alice Kaprová, Zuzana Kopecká, Blanka Mocková, Jolana Musilová, Renáta Petřeková, Marie Ptáčková, Jana Rýznarová, Monika Samotná, Renáta Sedláčková, Dana Spitzerová, Jarmila Surá, Leona Syptáková, Bohumila Šafaříková, Petra Šlosárková, Dagmar Tajzlerová, Vladimíra Tajzlerová, Martina Tichá, Ivana Trčková, Simona Turková, Jana Varajová, Hana Vlhová, Ludmila Zezulková

4. B - třídní profesor - Naděžda Bartošková

Lenka Adamcová, Irena Adámková, Leoš Bogar, Lubomír Burdík, Kateřina Čunková, Zina Čunková, Martin Drozd, Jitka Goláňová, Radka Goláňová, Milan Helegda, Jitka Holá, Jiří Homolka, Jitka Chrástecká, Dana Koňaříková, Eva Kovaříková, Radovan Kratochvíl, Petr Kubját, Petr Látal, Alice Martincová, Roman Martinec, Petr Matoška, Zdeněk Mikušek, Lydie Mozgová, Petr Müller, Jiří Nosálek, Jan Polách, Hynek Rafaja, Naděžda Roláková, Zbyněk Sekera, Ivana Staňková, Ivan Šafařík, Magdaléna Šimonovská, Dana Trchalíková, Radomír Váňa, Martin Zikmund

4. C - třídní profesor - Antonín Kaderka

Libor Boháč, Tomáš Brhel, Radmila Haschková, Radek Holiš, Martina Hovadíková, Silvie Juráňová, Jana Kašparová, Alena Kudelová, Jan Kuchyňka, Josef Matocha, Pavlína Novosadová, Tomáš Pařízek, Marie Pastorčáková, Jana Pechálová, Miroslav Pěcha, Libor Pírek, František Podešva, Lubomíra Porubová, Lenka Richterová, František Rýza, Renata Stržínková, Ingrid Suchánková, Stanislava Surových, Lenka Šípková, Libor Šnajdárek, Jana Trávníčková, Jaroslav Třetina, Petr Třetina, Stanislava Valíčková, Zlatuše Vančurová, Tomáš Vitásek, Radek Zádrapa, Dušan Zápalka, Ivan Zgarba, Jitka Zhofová

4. D - třídní profesor - Pavla Sušilová

Hynek Babák, Irena Baroňová, Roman Blaha, Petra Fabiánová, Anna Filgasová, Jitka Filáková, Soňa Galčanová, Václav Holčák, Jiří Horský, Aleš Chovanec, Robert Chytil, Jiří Janíček, Ivana Kalendová, Vladimír Kamler, Ryběna Koňaříková, Radim Kretík, Věra Kubišová, Radim Kučera, Pavel Kuropata, Anna Lišková, Ivana Matochová, Šárka Matušů, Karla Pechalová, Roman Pončík, Jiří Slaník, Tomáš Šerý, Pavlína Trusinová, Dana Turcerová, Petr Vaculík, Jiří Vašek, Karel Věžník, Simona Zámečníková, Miroslav Žůrek

4. E - třídní profesor - Otto Rochowanski

Ivana Bečková, Milada Brettšnajdrová, Miroslav Brhel, Lenka Burdíková, Jarmila Děckuláčková, Alena Dědková, Dagmar Donátová, Josef Hajný, Miroslava Havlíková, Zuzana Hladká, Jan Hlavica, Radim Kořínek, Libuše Kratinová, Milan Laža, Bohumil Loveček, Renáta Macíčková, Ivan Machulka, Dana Medvědová, Daniel Měrka, Hana Mikuláštíková, Radka Novotná, Daniel Schicho, Michala Silberová, Alena Slezáková, Vladimír Slovák, Martina Spitzerová, Štěpánka Styvančáková, Marta Škrlová, Alena Štrbačková, Jiří Šturala, Alena Trčálková, Petr Trchalík, Radmila Trochtová, Renata Valůšková, Daniela Žůrková 

 

Maturitní ročník 1985

 4. A - třídní profesor - Olga Řezníčková

Daniel Bambušek, Oldřich Blažek, Jolana Březovská, Jana Findeisová, Dagmar Fojtášková, Radim Gazda, Jiří Havránek, Jana Hoduláková, Milan Hrňa, Simona Indráková, Břetislav Janovský, Tomáš Jochec, Michal Kalhous, Lenka Karolová, Jaromír Kelárek, Jarmila Koňaříková, Radovan Koutný, Daniel Lučný, Miroslav Machala, Jana Matochová, Romana Matošková, Ivana Mikušová, Eva Pavlicová, Greta Rýzová, Alexandra Siekelová, Jaroslav Sívek, Tomáš Strbačka, Lenka Škývarová, Ludmila Šupáková, Marie Tkadlečková, Michaela Večeřová, Simike Vlachopulosová, Marie Vráželová, Daniel Winkler, Jana Kaderová - externistka

4. B - třídní profesor - Josef Hlavinka

Stanislav Bartošík, Tomáš Buchta, Šárka Cahlíková, Alena Černohorská, Helena Gajová, Vítězslav Galda, Petr Gattermayer, Libor Haschka, Dagmar Janušová, Jindřich Kacelle, Richard Kinský, Blanka Klumplerová, Taťána Koňaříková, Lenka Kovaříková, Martin Křenek, Bohdan Křupka, Simona Leskovcová, Petr Lustyk, Vítězslav Matoška, Pavel Obr, Daniel Pala, Robert Polášek, Martin Prajza, Pavla Rokytová, Dagmar Stavělová, Petra Šišková, Soňa Uričková, Barbora Vališová, Radka Vitámvásová, Pavel Vyroubal, Tomislav Zbranek, Mojmír Zetek, Eva Žambochová

4. C - třídní profesor - Vlasta Zetková

Petr Čejka, Věra Dřevojánková Ondřej Evják, Jana Fojtů, Pavel Foltýn, Aleš Frydrych, Pavlína Frýdlová, Vladimír Haberland, Jiří Houšťava, Vladimír Chmelař, Iveta Juřicová, Anna Koňaříková, Soňa Kopková, Milan Krajčík, Radek Kriegler, Ivana Langerová, Jana Machalcová, Aleš Mlýnek, Radka Navrátilová, Ilona Palová, Věra Piskláková, Petr Povýšil, Stanislav Rudolf, Dana Růžičková, Irena Samková, Jindřiška Surovcová, Ivana Šmardová, Ivo Šmigura, Marek Šťastný, Eva Tomková, Hana Uhříková, Dana Vašků, Jan Zicha

4. D - třídní profesor - Dagmar Dráčová

Eva Bartoníková, Dagmar Bednářová, Lenka Brázdilová, Eva Dobešová, Anna Dorňáková, Jana Dvořáčková, Pavla Dvořáčková, Jindřich Ekart, Eva Ficová, Elena Filgasová, Tomáš Fusek, Irena Hartingerová, Martina Horešovská, Iveta Hradilová, Ivana Hýžová, Michaela Jiroutová, Jolana Jochcová, Dana Koňaříková, Pavlína Kopecká, Antonín Kovařík, Miroslav Macík, Marcela Malotová, Marie Martinková, Helena Mikušková, Petr Motáň, Radana Orságová, Šárka Palová, Jana Ryšánková, Markéta Stančíková, Iva Sulická, Jan Václavík, Petra Vodová, Martin Zajíček, Jana Zgarbová

4. E - třídní profesor - RNDr. Jaroslav Jurčák

Josef Bajza, Marcela Bambuchová, Miroslav Baroš, Radovan Ent, Petr Fojtík, Andrea Grossová, Iveta Hebelková, Alena Heinová, Alois Janáč, Marie Janáčová, Vladimír Janýška, Lenka Jurišová, Věra Karolová, Zbyněk Kobliha, Jana Ladová, Lenka Martinková, Irena Najtová, Miroslav Přadka, Pavel Rajnoch, Petr Sadila, Radka Skácelová, Dáša Slezáková, Vladan Sobota, Emil Surovec, Iveta Škarpová, Věra Trčálková, Jana Trtíková, Zuzana Vychopňová, Alena Zemánková, Vladislava Ženčáková, Dana Mikušová

Fotografie není k dispozici 

 

Maturitní ročník 1986

4. A - třídní profesor - Ludmila Horáková

Daniela Baluchová, Leona Bittmannová, Miroslava Březovjáková, Eva Černotová, Iva Červinková, Dana Hagenová, Ladislava Haspalová, Alice Helisová, Ivana Kohoutová, Martina Korabová, Lenka Kovářová, Marie Kratinová, Jana Lacková, Milena Malá, Dana Matochová, Miriam Mikšíková, Bronislava Mikulenčáková, Margaret Mikulová, Michaela Motáňová, Jana Mydlářová, Helena Novosadová, Pavlína Olšáková, Jitka Pechalová, Alena Pechová, Dana Rešová, Monika Skaláková, Martina Smetanová, Ivana Šťastná, Dana Šurláková, Ivana Švecová, Jarmila Tomanová, Vladimíra Trlicová, Jitka Vaumundová, Helena Zubíková, Jana Živocká

4. B - třídní profesor - Pavel Hrnčiřík

Ivana Blinková, Dana Brňovjáková, Petra Buršová, Marcela Čapková, Renata Fišerová, Marta Geržová, Anna Holčáková, Zdeňka Jahodová, Lenka Jarošová, Bronislava Juráňová, Alena Kamencová, Renata Karpsteinová, Martina Kneblová, Jaroslava Kocurková, Bronislava Kočnarová, Naděžda Koňaříková, Ivana Kotrhová, Ilona Kunhartová, Sylva Novosadová, Marie Pavlíková, Libuše Pešlová, Jana Pončíková, Jana Pšenčíková, Martina Sklářová, Jana Sušňová, Renata Škabrahová, Markéta Šuláková, Marcela Václavíková, Jitka Valčíková, Hana Válková, Radomíra Vávrová, Dagmar Zajíčková, Pavla Zdražilová, Renata Zvonková, Ivana Žambochová, Karin Žižková

4. C - třídní profesor - RNDr. Jaroslav Kusala

David Anděl, Jiří Balážik, Andrea Bindasová, Libor Fila, Vlasta Filáková, Ivo Filgas, Svatava Gehrová, Petr Janáč, Zdeněk Janík, Petr Jasný, Robert Jiříček, Vlastimil Kachtík, Monika Kalhousová, Michaela Kalinová, Hana Kavánková, Soňa Labajová, Roman Lukáš, Ivana Macháčková, Naděžda Malinová, Miroslava Malíšková, Jitka Martincová, Jaroslav Mikeš, Martin Mikšík, Erzsebet Mrázová, Roman Navrátil, Ludmila Orságová, Petr Pavlůsek, Hana Provázková, Tomáš Šimko, Bohumil Šrajer, Eva Tlašková, Ivana Urbánková, Marek Wandrol

4. D - třídní profesor - Marie Koďousková

Jiří Adamec, Jaroslava Babicová, Martin Bambuch, Hana Barboříková, Pavel Bednařík, Vladimír Buchar, Martin Coufal, Libor David, Jana Fojtová, Pavlína Fojtů, Jitka Galetková, Irena Gregarová, Tomáš Hrňa, Martin Hurtík, Petra Chovanečková, Helena Kostková, Radim Krčmář, Stanislav Miklas, Zlatuše Motúsová, Martin Pekárek, Dana Pončíková, Dalibor Sedláček, Jan Surý, Jiří Šilhán, Pavla Šlehoferová, Martina Šturalová, Robert Tučník, Lenka Urbanová, Hana Vetchá, Petr Zádrapa, Vít Zgarba, Jitka Změlíková, Radek Žák, Dana Švehlíková

4. E - třídní profesor - Růžena Hříbková

Eva Babovcová, Soňa Černotová, Iveta Drábková, Alena Horňáková, Viktor Hrabovský, Eva Ilichmanová, Jan Kalenda, Martin Kovář, Miroslava Krůčková, Bronislav Latík, Marie Lišková, Iveta Maršová, Jan Mrnuštík, Petr Nedoma, Hana Okounová, Karla Pavlásková, Dušan Pinďák, Josef Šimák, Eva Šimáková, Pavel Šrámek, Martin Štěpánek, Daniel Švirák, Ilona Trochtová, Lenka Válková, Margita Večeřová, Pavel Vik, Šárka Zetochová, Jana Zubíková, Roman Divín, Jitka Navrátilová, Hana Široká 

 

Maturitní ročník 1987

4. A - třídní profesor - Ludmila Čechová

Pavel Březík, Irena Daňová, Jan Dümler, Jiří Hartinger, Taťána Helisová, Jiří Hlavinka, Dana Holešová, Josef Katrušák, Petr Kincl, Pavlína Kopecká, Josef Kovařík, Pavel Krňa, Tomáš Lacka, Marcel Maliňák, Dagmar Manová, Marcel Martinek, Zuzana Michálková, Miroslav Mikulenčák, Alena Molková, Renata Nohavicová, Pavel Novotný, Hana Pavlíková, Jana Randusová, Magda Růžičková, Kamil Sachr, Libor Slováček, Petra Šimková, Karel Škrabánek, Tomáš Talanda, Zdeněk Trčálek, Lenka Vanduchová, Petr Vařejka, Eva Žambochová, Pavel Mrkvánek

4. B - třídní profesor - Jan Kadula

Lucie Blažková, Marie Černá, Milan Doležel, Robert Fic, Ivo Gerža, Pavla Goláňová, Blanka Gottwaldová, Dagmar Hrabalová, Bernard Chrástecký, Anna Ingrová, Hynek Kašpar, Vít Koďousek, Erika Kousalová, Petr Krčil, Petr Kriegler, Zuzana Kryštofová, Marika Macková, Pavel Macháček, Josef Mana, Michal Mikuš, Jiří Mládenka, Zuzana Mynaříková, Jiří Plášek, Michaela Othová, Zdeněk Polášek, Pavla Smetanová, Radim Spisar, Zdeněk Surovík, Zbyněk Štěpánský, René Turek, Aleš Vítek, Alice Zárubová, Pavla Zralá, Martin Žilinský

4. C - třídní profesor - Marie Kudláčová

Hana Baletková, Andrea Kučerová, Ivo Bartošík, Jakub Běťák, Erika Blažková, Ludmila Brhlová, Lubor Buš, Petr Čtvrtníček, Ladislav Frank, Tomáš Goláň, Pavel Hajfler, Jana Chovancová, Leona Chytilová, Iva Jiránková, Jitka Jungwirthová, Silvie Kandelová, Jovana Kocarevová, Daniel Komínek, Alena Kovaříková, Pavla Kovaříková, Jaroslav Liďák, Dagmar Mrázková, Petra Nosálková, Petr Orság, Silvie Perygová, Lubomír Polách, Pavel Sachr, Martin Strbačka, Jarmila Šabršulová, Ivana Vaculíková, Roman Verosta, Jana Vráželová, Monika Znamenáčková, Radek Esteřák, Lea Esteřáková, Josef Adam

Fotografie není k dispozici

4. D - třídní profesor - Jana Spisarová

Zdeňka Babicová, Eva Kocurková, Alena Bílová, Monika Boháčová, Stanislava Bortlová, Pavlína Dolénková, Marie Dorňáková, Eva Duchoňová, Sylva Fischerová, Markéta Hyžáková, Jana Jakoubková, Alena Kajšová, Marcela Kocurková, Vladimíra Kohoutková, Petra Kovářová, Sylva Krajčíková, Eva Matochová, Barbora Palátová, Jaroslava Pastorčáková, Marie Rýznarová, Markéta Římanková, Monika Sklářová, Lenka Sklářová, Margita Štrbová, Alena Tkadlecová, Martina Trampotová, Radmila Třetinová, Lívie Uričková, Lenka Valcová, Pavla Večeřová, Milena Vlčková, Leona Vojáčková, Jitka Vráželová, Hana Winklerová, Lenka Janováčová

 

Maturitní ročník 1988

4. A - třídní profesor - PhDr. Jana Šimčíková

Eva Adámková, Agnes Hausknotzová, Lucie Jolovová, Radka Kallerová, Ester Konvičná, Jana Kotrlová, Dana Kovářová, Bohdana Křenková, Milena Kuchyňková, Marta Látalová, Hana Machálková, Hana Navrátilová, Radmila Novosadová, Helena Olejníková, Zdenka Olšáková, Jitka Pončíková, Jitka Rozkošná, Vítězslava Skaláková, Martina Skalická, Darina Švehlová, Vilma Tkáčová, Ludmila Trličíková, Kateřina Vachalová, Michaela Vetešková, Hana Václavíková, Martina Žárská, Zuzana Vrbová

4. B - třídní profesor - Jaromíra Kaderková

Edita Adamcová, Marie Bučková, Kateřina Cyprisová, Zdeněk Čech, Metoděj Dvořáček, Daniela Gösselová, Radomír Hájek, Eva Holubcová, Miroslava Hořelicová, Petr Chytil, Daniel Janečka, Tomáš Kadula, Brigita Kovářová, Pavel Langer, Zuzana Lysá, Jiří Mašata, Radomír Navrátil, Marcela Országová, Tomáš Quis, Libor Sušil, Pavel Synek, Milan Trnka, Zbyněk Vrážel, Daniel Zgabaj, Radka Zubíková, Bohumil Zbruž

4. C - třídní profesor - Ivan Kopřivík

Šárka Bártková, Helena Brhlová, Jana Černá, Daniel Dohnal, Dita Gazdová, Iveta Gregušová, Roman Horský, Dalibor Hastík, Zuzana Hrabovská, Radek Hruška, Radek Chromčák, Josef Koňařík, Miroslava Kovaříková, Marcela Králová, Jana Křenková, Veronika Křenková Pavlína Mačková, Zbyněk Pohunek, Robert Procházka, Zbyněk Slavík, Radek Stejskal, Leona Štachová, Vladan Vala, Tomáš Valíček, Šárka Vesková, Jaromír Žák

Fotografie není k dispozici

4. D - třídní profesor - Jitka Kolesnikovová

Vladimír Adamec, Romana Adámková, Elena Bartoníková, Jana Batlová, Hana Boudová, Hana Buksová, Jolana Čunková, Martina Drobníková, Stanislav Ficek, Josef Filgas, Dana Frýdlová, Vlastimil Hrádek, Blanka Jakoubková, Helena Juřenová, Radim Kašpar, Petra Kovářová, Libor Kreml, Petr Kysučan, Martina Liďáková, Jan Orság, Otmar Ptáček, Pavel Ptáček, Vladimír Špůrek, Hana Tkadlecová, Zdeněk Vykydal, Jana Žárská

4. E - třídní profesor - Ivo Trunkát

Jaroslav Baný, Miroslava Batková, Naděžda Běhalová, Libor Čada, Věra Černotová, Alan Čunek, Karel Doležal, Pavel Drha, Jan Drozd, Hubert Dušek, Josef Hovořák, Jarmila Karolová, Martin Kobza, Antonín Kořenek, Petr Kozlovský, Hana Kroutilová, Jiří Ludva, Pavel Mrázek, Marta Nováková, Dana Novotná, Michal Pavelka, Petra Polášková, Petra Punčochářová, Martin Seidler, Lumír Šindelář, Marcela Tkadlecová, Daniel Trefil, Jan Vaculík, Vladimíra Žambochová

Fotografie není k dispozici

 

Maturitní ročník 1989

4. A - třídní profesor - Jan Vychopeň

Milana Blanařová, Jelena Červenková, Bohdan Duffek, Karel Eliáš, Magda Harčaríková, Zdeněk Hrabica, Henrietta Hýžová, Jitka Jakoubková, Jarmila Kamasová, Jana Kašparová, Jan Mikulenka, Markéta Nováčková, Jiří Ondrášek, Hana Poláková, Pavel Polášek, Pavel Smílek, David Šourek, Bronislava Tlaskalová, Pavel Trtík, Josef Truksa, Kateřina Vaculíková, Julie Valentová, Hana Válková, Eva Zahradníková, Jan Zajíček, Vladimíra Zapalačová, Miroslav Zapletal, Eva Zgarbová

4. B - třídní profesor - Otto Rochowanski

Marian Anděl, Renáta Balážová, Dagmar Bochová, Andrea Dvořáková, Lubomír Gladiš, Irena Hurtová, Miroslava Chrástecká, Monika Klimánková, Ondřej Koňařík, Jan Kovář, Jitka Kulčáková, Pavel Kůra, Markéta Mazánková, Petr Mieres, Jana Mísařová, Jindřich Mrázek Jana Najtová, Otakar Nehasil, Jana Neumannová, Martina Ondrová, Tomáš Surý, Daniela Štrbíková, Hana Šuláková, Jaroslav Tomanec, Milena Trčková, Zdeněk Valíček, Martina Vilémová, Jarmila Zapalačová, Marcela Zimková, Alexandra Zouharová

4. C - třídní profesor - Ivo Trunkát

Marcela Davídková, Jiří Filák, Gabriela Galetková, Alena Hrbáčková, Martin Janáč, Richard Jolov, Michal Kořenek, Martin Kovář, Jana Kratochvílová, Dana Kubjátová, Alena Malá, Simona Matoušková, Radka Matušů, Drahomír Michálek, Vladan Mišun, Marcela Mocková, Hana Musilová, Dušan Novák, René Prukner, Jiří Raška, Helena Samková, Magda Sokolová, Pavel Svozil, Radka Uhlířová, Alena Urbanová, Jana Urbanová, Vladimír Valtr, Zora Vesková, Hana Vrajová

4. D - třídní profesor - Věra Viceníková

Marcela Adamcová, Jitka Adámková, Martina Bambuchová, Michal Berka, Helena Bitalová, Marcela Cyprichová, Jiří Durman, Martin Hába, Andrea Hlaváčová, Petra Hlaváčová, Miroslava Holubcová, Václav Hub, Miroslav Janošek, Pavel Kalouš, Pavlína Kořenková, Michal Koutný, Ladislav Kovařík, Halka Kvizdalská, Dana Macháčková, Alois Maniš, Radmila Mikulová, Daniela Novosadová, Markéta Ondrejková, Alžběta Pavelková, Jiří Pokorný, Iveta Sedláčková, Josef Stejskal, Gabriela Urbánková, Iveta Zeťáková, Zdeněk Zmeškal, Dan Zmijarov

4. E - třídní profesor - Miluše Vilémová

Renáta Adámková, Alena Budíková, Simona Čubáková, Stanislava Čunková, Hana Fojtová, Lenka Fojtová, Petra Holeksová, Naděžda Ingrová, Jana Janošíková, Lenka Kabrhelová, Marcela Konvičná, Petra Koňaříková, Silvie Kopecká, Lenka Kostruhová, Jana Kuníková Radka Kupčíková, Hana Machálková, Ivana Močičková, Veronika Mrázová, Kamila Neradová, Radka Novosadová, Monika Opletalová, Pavla Perdochová, Marie Pravdíková, Marcela Psotová, Andrea Smolíková, Ilona Šrámková, Marta Václavíková, Renata Volková

 

Maturitní ročník 1990

4. A - třídní profesor - Jarmila Panáčková

Andrea Bártková, Petr Březovják, Petr Dobeš, Marcela Doležalová, Vlastimil Florík, Dagmar Golová, Magda Hromadová, Jiří Kalivoda, Bohdan Kašpar, Bohdan Klement, Ctibor Kocarev, Jitka Kořístková, David Lopaur, Lenka Martincová, Markéta Měrková, Dagmar Mikešová, Radek Mládenka, Valerie Ondřejová, Daria Orságová, Martin Plášek, Alena Slavíková, Lenka Surá, Hynek Šerý, Martin Šulák, Věra Zbranková, Radim Žárský

4. B - třídní profesor - Naděžda Bartošková

David Adamec, Gabriela Filáková, Kateřina Hábová, Jiří Halamazňa, Martina Janíková, Hana Juřínková, Ivo Klepáč, Markéta Končelíková, Irena Kratochvílová, Marek Kret, Daniel Kurfürst, Michael Marek, Marta Masaříková, Vilém Nečesaný, Dušan Orság, Jaroslav Ovesný, Jitka Sedláčková, Igor Ščotka, Vlasta Šimková, Martin Škrabánek, Jan Václavík, Renáta Zabloudilová, Lucie Zajícová, Marcela Zajíčková, Alexandra Zgabajová, Alan Žamboch, Hana Žárská

4. C - třídní profesor - Antonín Kaderka

Pavla Bařáková, Martina Čotková, Hana Geržová, Elen Horsáková, Lenka Hříbková, Eva Chovancová, Edita Jakešová, Šárka Juráňová, Šárka Koblihová, Radka Koňaříková, Dagmar Kuricová, Elen Kyslingerová, Martina Leskovjanová, Petra Macíková, Markéta Matošková, Jana Mrlinová, Jarmila Němcová, Michaela Nováková, Kateřina Novotná, Jana Ošťádalová, Martina Páralová, Jana Piňosová, Lucie Přikrylová, Pavlína Šindlerová, Jana Václavíková, Eva Valchářová, Kateřina Vašutová, Vanda Vaumundová, Jana Zenzingerová

4. D - třídní profesor - Ladislava Běťáková

Barbora Adámková, Petra Brhlíková, Jan Dohnálek, David Fiedor, Robert Fojtik, Kateřina Garajová, Lenka Hanáková, Renata Holcová, Petra Holubcová, Karel Hrubčík, Zuzana Chytilová, Alan Kašpar, Radek Mazanec, Jakub Mikuláštík, Pavlína Mynaříková, Marek Mocek, Renata Palacká, Josef Pelc, Miroslav Provázek, Jolana Řepová, Dagmar Řezníčková, Tomáš Svoboda, Alena Štefková, Zbyněk Toman, Jana Václavíková, Lenka Vítková, Jitka Vráželová, Vladimír Zbranek, Lenka Zimmermannová, Kateřina Životská

4. E - třídní profesor - Pavla Sušilová

Kateřina Davidová, Blanka Drlíková, Jana Dřevojánková, Martina Fojtová, Vladimíra Fojtová, Karla Geržová, Žaneta Hábová, Lubomíra Hanáčková, Petra Holbová, Monika Holotová, Marie Hrabinová, Pavla Hrbáčková, Miroslava Juráňová, Jana Karolová, Eva Kelárková, Monika Korytářová, Miriam Krajščáková, Denisa Kretová, Mirka Kuželková, Pavla Lačíková, Lenka Muráriková, Martina Pončíková, Radka Rusňáková, Jana Skýpalová, Petronila Sušňová, Hana Valigurová, Petra Večeřová, Martina Vetterová, Ivana Zbranková, Doubravka Zetková, Petra Pazdírková