PARTNEŘI
Kotva
Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola a VOŠ zdravotnická Vsetín
Mapa webu
A
A
A

1991 - 2000

Vloženo: 12.8.2016 | Zobrazeno: 3251x |

Maturitní ročník 1991

4. A - třídní profesor - Dagmar Dráčová

Lucie Baluchová, Jan Brhel, Jiří Duda, Brigita Durmonová, Hana Galetová, Marcela Hajdíková, Karel Chuděj, Kateřina Janovská, Jakub Jirků, Dagmar Jurová, Helena Kokešová, Jana Koňaříková, Věra Kořenková, Martin Kovář, Michal Kovář, Marie Křenková, Petra Michalová, Marie Novotná, Jan Pala, Petr Pecler, Andrea Petrusová, Eva Presová, Lenka Rolková, Monika Stawarzczyková, Roman Šafařík, Ludmila Šerá, Robert Škrabánek, Helena Štrbačková, Irena Talafová, Jan Tkadlec, Pavlína Vanduchová, Lenka Zavadilová, Jana Zuzaňáková, Iveta Žlebková

 

4. B - třídní profesor - Vlasta Zetková

Eva Adámková, Alice Berková, Pavel Dráč, Petr Dráč, Pavla Goridkovová, Martin Horák, Jitka Chromčáková, Jana Chytilová, Rita Jakobová, Zuzana Kaliská, Ivana Koňaříková, Jindřiška Křenková, Martina Kulhánková, Marek Machala, Nikolaj Martinák, Dalibor Maruna, Monika Metelková, Dana Měrková, Eva Mynarčíková, Gabriela Orságová, Martina Pagáčová, Dalibor Polášek, Soňa Richterová, Karel Sívek, Richard Skýba, Hynek Stančík, Ivana Surá, Pavla Sváčková, Tomáš Svoboda, Věra Šabršulová, Martin Ševčík, Radoslava Štrajtová, Hana Vaculíková, Eva Vaňková, Zdena Veselská, Iva Zbranková, Jaroslava Špačková - externistka

Fotografie není k dispozici

 

4. C - třídní profesor - Olga Řezníčková

Pavlína Abrlová, Michal Berec, Hana Bitalová, Michal Brabec, Karel Bulín, Josef Čablík, Martin Čunek, Jana Fekiačová, Michaela Gáberová, Věra Hajdíková, Petr Hanák, Olga Hnilicová, Andrea Hrabovská, Michaela Hrbáčková, Ivan Hrdina, Romana Janečková, Vladimír Kamas, Petra Kopřivíková, Jitka Matoušková, Milan Minarčík, Karel Ondráček, Karel Palička, Jana Parkánová, Romana Piňosová, Radka Plachtovičová, Alena Pokorná, Vanda Rišicová, Pavla Řičičářová, Blanka Šimarová, Alena Šťastná, Leona Viková, Milena Vrajová, Martina Vyskočilová, Alena Zádilská, Martin Drbohlav

Fotografie není k dispozici

 

4. D - třídní profesor - Marie Koďousková

Hynek Baran, Marcela Černotová, Bohumila Davidová, Roman Ďurík, Gabriela Filgasová, Lea Foltýnová, Renata Holčáková, Radim Hykl, Hana Jungwirthová, Lucie Kaloušová, Martin Kodýdek, Dana Komárová, Ladislava Koňaříková, Jiřina Králová, Simona Kubíková, Pavel Kupčík, Magda Leskovjanová, Lenka Matyášová, Martin Olejníček, Jana Píšková, Jana Sobková, René Schmidt, Tomáš Strnad, Ivana Šoborová, Hana Švarcová, Karel Trčálek, Michal Trčálek, Leona Turýnová, Michal Válek, Jana Vrátníková, Robert Zajíček, Iva Zapletalová, Aranka Zichová, Kateřina Zmeškalová

Fotografie není k dispozici

 

4. E - třídní profesor - Josef Hlavinka

Jiří Adam, Antonín Barvíř, Lenka Fojtů, Luboš Fúsik, Sabina Hamšíková, Šárka Havlíková, Andrea Hudcová, Vít Chovanec, Dana Ježová, Martin Kneblík, Vítězslav Kotrla, Hana Krejčí, Stanislav Kučný, Petr Kundera, Hana Nehasilová, Zdeněk Novosad, Jana Novosadová, Lenka Orságová, Pavla Orságová, Radka Potocká, Radim Přímal, Oto Rochowanski, Martin Rožnovják, Pavel Sedlák, Luboš Urban, David Vávra, Jan Venglář, Veronika Zrníková

Fotografie není k dispozici

  

Maturitní ročník 1992

4. A - třídní profesor - Pavel Hrnčiřík

Andrea Bartoníková, Hana Burdová, Marek Eliáš, Hana Goláňová, Jana Holeksová, Pavel Houzar, Simona Jandorová, Tomáš Jarošek, Tomáš Juhaňák, Zdeňka Juráňová, Jiří Koller, Miriam Kovařčíková, Ivona Kovaříčková, Martin Kutěj, Zdeněk Marek, Kateřina Mlýnková, Irena Nováková, Zuzana Orságová, Lenka Pohůnková, Zdeněk Polčák, Marek Sláčík, Michal Šťastný, Naděžda Šupáková, Jitka Tichá, Kamila Trefilová, Roman Třetina, Zdeněk Vávra, Petr Vrátník, Dagmar Vysloužilová, Sylvie Zalabová, Helena Zbranková, Petra Žebráčková, Alena Studeníková

 

4. B - třídní profesor - Růžena Hříbková

Petra Běťáková, Jitka Danišová, Pavla Dorňáková, Miriam Dušková, Jana Goláňová, Martin Hanák, Markéta Haváčková, Zbyněk Hořelica, Radim Houser, Gabriela Hrachovcová, Tomáš Hrbáček, Karla Hrnčiříková, Ondřej Hub, Pavlína Klímková, Hana Konečná, Miroslava Konvičná, Petr Kupčík, Andrea Kuricová, Daniela Machalcová, Jan Mazáč, Jiří Nevola, Romana Smělá, David Spisar, Petr Sušeň, Vladislava Šerá, Lenka Vaculíková, David Valůšek, Miroslava Vaňková, Martina Wojtoňová, Irena Žídková

Fotografie není k dispozici

 

4. C - třídní profesor - Mojmír Zetek

Ctibor Ambros, Silvie Bačová, Monika Bartoňová, Lenka Bezděková, Andrea Bourková, Daniela Buriánková, Martina Čunková, Petra Dvořáková, Miriam Holcová, Radka Hrušková, Lenka Hurtová, Petra Karpsteinová, Michal Kazmíř, Martin Kelárek, Radovan Klement, Simona Kovářová, Helena Krchňáková, Milan Krňa, Jana Kršková, Kateřina Kubicová, Klára Kudlíková, Jana Macková, Petra Machalová, Vladimíra Machalová, Ivana Matůšová, Blanka Oravová, Jana Orságová, Petra Polanská, Hana Sekaninová, Petra Sklářová, Hana Švehlová, Pavel Texl, Ilona Tomancová, Olga Železná

Fotografie není k dispozici

 

4. D - třídní profesor - Naděžda Libová

Pavlína Adámková, Jiří Andrys, Ivana Bajerová, Jan Bauer, Michaela Beierová, Ludmila Brousilová, Petr Cedidla, Radim Dubčák, Jan Filgas, Pavlína Florová, Marcela Haasová, Čeněk Hajný, Hynek Hromada, Monika Hříbková, Petr Kašpar, Jiří Kilian, Radim Koňařík, Eva Kotrhová, Pavel Kotrla, Jana Kovářová, Jarmila Maštalířová, Pavlína Navrátilová, Jan Ostrolucký, Marcela Perdochová, Lucie Plachetská, Zbyněk Rochowanski, Petra Šafaříková, Marie Šlahařová, Veronika Uhříková, Jitka Urbánková, Dušan Vyoral, Šárka Zapletalová, Alena Zubíčková

Fotografie není k dispozici

 

4. E - třídní profesor - RNDr. Jiří Kincl

David Antolák, Daniel Dančák, Radka Dubová, Markéta Gajdošová, Jaroslav Hala, Jiří Hrabal, Vojtěch Hrubý, Michaela Janírková, Olga Kinclová, Petr Klímek, Jan Kovář, Pavlína Kročová, Zdeněk Lysý, Antonín Malý, Radka Mikulenčáková, Radko Najman, Barbora Nosálková, Milan Pobořil, Jan Rataj, Karel Schmidtmayer, Zbyněk Štědrý, Soňa Štromajerová, Jana Tydlačková, Tomáš Vehovský, Eva Volková, Markéta Zemánková, Helena Zubková 

 

Maturitní ročník 1993

4. A - třídní profesor - Marie Novosadová

Zbyněk Adamec, Ilona Blanařová, Zdeňka Březovjáková, Radim Fusek, Martina Goldová, Jana Grygarová, Petra Hábová, Petr Haničák, Jindřich Holčák, Jakub Chrobák, Zbyněk Jakubec, Vlasta Janečková, Marek Jarošek, Kateřina Jochcová, Radim Kovaříček, Tomáš Macků, Štěpán Malina, Jana Ondryášová, Lenka Pavlicová, Andrea Pifková, Šárka Plachtovičová, Radek Schneider, Petr Sikora, Alena Šišková, Tomáš Šupka, Magda Tomečková, Alice Toncrová, Dagmar Valchářová, Zdeněk Vrchovský

 

4. B - třídní profesor - Jana Spisarová

Martina Bartošková, Pavla Blažková, Ondřej Čech, Petra Drábková, Martina Fojtů, Iveta Hanáčková, David Hlavička, Ivana Hudcová, Marian Chamraďa, David Jurečka, Pavla Kachtíková, Jana Koutná, Milena Kovářová, Tomáš Kudrna, Petr Langer, Petra Machalová, Vladimír Novosad, Dagmar Orságová, Lenka Pavelová, Vít Randýsek, Zdeňka Surovcová, Klára Šikulová, Vlasta Třetinová, Irena Včelicová, Gabriela Vránová, Tomáš Vysloužil, Jana Zámečníková, Taťána Zouharová, Jitka Zralá, Vojtěška Sekulová

 

4. C - třídní profesor - Jana Hrnčiříková

Pavel Bartoň, Michal Bařák, Eva Bažanová, Michaela Dudíková, Lenka Galetková, Kateřina Handlová, Anna Hříbková, Ondřej Jakob, Jaroslav Jurčák, Eva Kaňáková, Kristýna Kazdová, Iva Kiliánová, Jana Kleslová, Václav Kočí, Alena Kotrlová, Aleš Král, Břetislav Latík, Petra Matochová, Martina Matyášová, Helena Ministrová, Vladimíra Orságová Helena Pekařová, Radovan Plášek, Eva Řišicová, Lucie Smýkalová, Leoš Sypták, Eva Šuláková, Blanka Valcová, Hana Žárská

 

4. D - třídní profesor - Ivan Kopřivík

Jiří Appl, Kateřina Blizňáková, Hana Bubelová, Jana Bubelová, Pavel Daniš, Jiří Dohnal, Zuzana Dřevojánková, Hana Geržová, Martina Hejsková, Zdeněk Hlačík, Barbora Hladká, Helena Hrubčíková, Petra Kopuletá, Jiří Leskovjan, Lucie Jungwirthová, Pavlína Kolínková, Lucie Schmidtová, Lenka Stodůlková, David Marek, Daniela Pernicová, Jitka Střítecká, Alena Surá, Jiří Šafařík, Otakar Ševčík, Jiří Šimek, Andrea Tomancová, Helena Tomanová, Ivana Vráželová, Jan Zrník, Kamila Kvasnicová

Fotografie není k dispozici

 

4. E - třídní profesor - Jan Kadula

Olakulehin Adeleke-Adedoyin, Renáta Ambrůzová, Zdeněk Čaník, Radmila Dvořáková, Ondřej Chytil, Jaromír Kaděra, Dana Kallerová, Lucie Kašparová, Jiří Kincl, Michal Konečný, Marie Kovaříčková, Hana Křenková, Pavlína Kysučanová, Lydie Mikušová, Martin Mintál, Vlasta Nováčková, Luděk Obadal, Jan Olšák, Eva Ovesná, Karel Potocký, Tomáš Rataj, Stanislav Šulák, Pavel Vyoral, Alexandra Zádilská, Iva Zámečníková, René Žárský

Fotografie není k dispozici

 

4. F - třídní profesor - Naděžda Bartošková

Jitka Bauerová, Andrea Bělíčková, Dana Bieliková, Miroslava Čermáková, Jana Divínová, Andrea Filgasová, Alexandra Fojtová, Eva Hajdová, Linda Handlířová, Veronika Jakobová, Olga Kabrhelová, Darina Kopecká, Denisa Krivaneková, Silvie Kunhartová Pavla Mikešová, Pavlína Okounová, Jana Plšková, Marcela Riedlová, Andrea Šafaříková, Ivana Šimková, Eva Šuláková, Hana Švachová, Lenka Trpíková, Lenka Turková, Blanka Valentová, Kateřina Vlčková, Renata Žilinská 

 

Maturitní ročník 1994

4. A - třídní profesor - Jan Zouhar

Marta Bařinková, Ondřej Baroš, Lenka Bartoňová, Kateřina Batrlová, Michaela Brhlová, Jana Čaníková, Darina Čiháková, Ilona Činčurová, Karel Fischer, Šárka Floríková, Lenka Hajzlerová, Daniel Jokeš, Pavlína Karolová, René Kočík, Tomáš Kocourek, Roman Kopecký, Alena Kovářová, Jitka Kretová, Martin Kučný, Michal Lucbauer, Lenka Malá, Michaela Orságová, Jitka Retyková, Martina Rodková, Petr Sedláček, Pavla Staňková, Anna Strbačková, Petr Vašička, Kateřina Visnerová, Jan Vorel, Petra Zatloukalová, Jaroslav Zbranek, Zlata Zemčíková

 

4. B - třídní profesor - Miluše Vilémová

Gabriela Bilová, Dušan Buchta, Andrea Černochová, Milena Češková, Lubomír Fiala, Sylva Foltýnová, Václav Fuksa, Roman Hajda, Daniela Janušová, Helena Jenyšová, Silvie Kaderková, Roman Kachtík, Helena Kašparová, Dana Klepáčová, Jaroslav Kovář, Sylva Kristiánová, Josef Mišun, Simona Mišurová, Michal Molek, Irena Najmanová, Lada Orságová, Martina Palacká, Daniela Ptáčková, Gabriela Sochorová, Martin Válek, Jitka Viktorová, Renata Vitovjáková, Anna Vráblová, Alžběta Vymětalová, Karel Zátopek, Helena Zdráhalová, David Žabčík, Marek Žabčík, Eva Žambochová

 

4. C - třídní profesor - Jarmila Panáčková

Radim Burda, Pavla Buršová, Petra Dobíšková, Petr Graclík, Kateřina Haganová, Martin Hnátek, Zdeněk Holčák, Ludmila Chovančíková, Petra Konvičná, Jana Košutová, Ivana Kuchyňková, Markéta Lopaurová, David Lučný, Martina Makutová, Richard Matějček, Jaroslav Michálek, Miroslav Mikuš, Magdaléna Mikušková, Petra Navrátilová, Radek Orság, Petr Paláček, Richard Pavlica, Edita Pifková, Soňa Rýzová, Petra Staňková, Martina Strbačková, Petr Stuchlík, Daniela Surá, Pavel Sušeň, Jan Třetina, Lenka Vrublová, Pavlína Žůrková

 

4. D - třídní profesor - Ludmila Čechová

Kateřina Adamcová, Marek Březina, Roman Coufalík, Libor Číž, Tomáš Dřevojánek, Petr Filák, Roman Fluxa, Petr Hruška, Karel Charvát, Renata Chrástecká, František Jančar, Barbora Juhaňáková, Martin Kamas, Josef Knebl, Michal Korabík, Miroslava Kotrlová, Lucie Kovářová, Karel Kretík, Gabriela Londová, Lenka Minaříková, Sabina Mynaříková, Petr Nakládal, Miroslava Pašková, Klára Petrželková, Jana Prokopová, Martina Špačková, Radka Štachová, Radka Tilscherová, Tomáš Týn, Magda Uhříková, Kateřina Zábojová, Filip Zlatanovič

 

4. E - třídní profesor - Marie Kudláčová

Alena Adámková, Václav Bartošek, Markéta Bochová, Vladan Buš, Gabriela Esteřáková, Kristýna Halašová, Markéta Holubcová, Michal Charvát, Jana Kašparová, Petra Kazdová, Josef Kocourek, Pavlína Kocourková, Radana Komnacká, Jitka Koňaříková, Hana Kusalová, Silvie Martincová, Michal Nosek, Michal Pavela, Pavla Pečínková, Zdeněk Skalák, Miroslav Sokola, Jana Spáčilová, Zuzana Šillerová, Emílie Švanová, Michal Talanda, Vladimír Tučník, Renata Vaculíková, Martin Váňa, Michaela Vehovská, Martin Vizina, Jitka Železná

 

Maturitní ročník 1995

4. A - třídní profesor - Jaromíra Kaderková

Lenka Batrlová, Dana Češková, Pavla Drlíková, Hedvika Fabiánová, Marian Hajda, Marek Janečka, Kateřina Janošková, Lubor Kalivoda, Jaroslav Kocůrek, Jiří Kopecký, Lada Kovářová, Michal Laža, Ivo Maňák, Martina Mazáčová, Pavel Mladý, Martin Mrlina, Radek Orság, Helena Pařenicová, Magda Pokorná, Barbora Prajzová, Robert Rafaj, Jitka Rafajová, Irena Rybnikářová, Markéta Ryšánková, Jana Strnadová, Magdalena Štachová, Vladimíra Tichá, Eva Úlehlová, Marie Žambochová

 

4. B - třídní profesor - Vilemína Škodová

Kateřina Bařinová, Jana Bukovjanová, Iva Černá, Kateřina Donéová, Jaromír Fárek, Kateřina Fojtů, Aleš Gnida, Igor Haša, Jan Hlaváč, Lada Hlubíková, Jaromír Holčák, Martina Holcová, Eva Chovancová, Jana Chovancová, Miroslav Janota, Markéta Janoušková, Tomáš Kolda, Martina Kotulánová, Vlastimil Martinek, Petr Michálek, Václav Nosek, Lenka Randýsková, Daniela Rozkošná, Erika Škabrahová, Hana Škubnová, Karel Srovnalík, Martin Tomanec, Tomáš Zahradníček

 

4. C - třídní profesor - Jiřina Koubková

Petr Babica, Ivo Baroň, Petr Cigánek, Karel Čurda, Pavel Dorňák, Robert Dresler, Lenka Gajzurová, Matouš Hrubý, Dalibor Hudec, Veronika Kadulová, Šárka Kirchnerová, Martina Konvičná, Adéla Kovářová, Václav Krét, Petr Michálek, Jiří Mikšovský, František Mitura, Lukáš Musil, Tomáš Mynarčík, Hana Plhalová, Jan Řišica, Patrik Sawicki, Filip Skalka, Libor Sokola, Michal Šafařík, Pavel Talanda, Věra Vilémová, Andrea Vlčková, Stanislav Zatloukal

 

4. D - třídní profesor - Renata Šišková

Michal Bazalka, Tereza Bednaříková, Hana Březnová, Jaroslav Bulín, Hana Čechová, Luděk Dujka, Magda Farkašová, Jiří Hlavica, Petr Hložánek, Iva Kinclová, Martin Kovář, Darina Kovářová, Alice Kozáková, Martin Kožich, Kateřina Kulhánková, Helena Kumbárová, Lucie Kutějová, Petr Mašata, Pavel Mikulenčák, Iva Navrátilová, Tomáš Přikryl, Andrea Řeznická, Zdeňka Sedláčková, Michal Smrčiak, Jiří Spisar, Jiří Surý, Karel Žárský 

 

Maturitní ročník 1996

4. A - třídní profesor - Ludmila Horáková

Dita Borčová, Xenie Butková, Lucie Černochová, Jitka Drlíková, Hana Hajzlerová, Jindřiška Hrdinová, Roman Hromada, Markéta Humpová, Michaela Jurečková, Marta Klejchová, Ludvík Kovařík, Dita Kovářová, Kristýna Kožichová, Lenka Křůpalová, Kateřina Lačná, Lenka Michálková, Petra Nováková, Jiří Ondra, Karin Palová, Aleš Pavelka, Stanislav Polášek, Vanda Rozkošná, Karel Šebela, Vít Šerý, Ivo Štefan, Miroslava Šviráková, Martina Trčková, Jitka Vráblíková, Eva Vystavělová, Hana Šteflíková

 

4. B - třídní profesor - Dagmar Dráčová

Michal Bělíček, Hana Bierzová, Radka Boráková, Dagmar Evjáková, Eva Gnidová, Marcela Hajdová, Eva Hanáčková, Josef Hovořák, Hana Janíčková, Zdenka Janušková, David Kubas, Pavel Kurfürst, Ivana Markytánová, Dušan Martinek, Pavlína Muchová, Petr Mynařík, Martina Orságová, Vendula Petrželková, Jiří Slíž, Ludmila Staňková, Silvie Šipulová, Jakub Škrobák, Simona Špalková, Lenka Tabáčková, Roman Vala, Lenka Vráželová, Jana Zábojová, Petr Žalmánek, Eva Žambochová

 

4. C - třídní profesor - Marie Koďousková

Martina Bělíčková, Dita Blahová, Věra Dohnalová, Martin Drozd, Simona Ezechýlová, Lenka Fialová, Barbora Filipová, Lubomír Galeta, Barbora Gromnicová, Lenka Hesounová, Daniela Horáková, Radim Hromada, Irena Chroustová, Zdeněk Janáček, Petra Jungwirthová, Martin Metelka, Vladimír Novák, Jakub Novosad, Zbyněk Olšák, Michal Pastirčák, Blanka Pernická, Zdeňka Polanská, Pavla Řišicová, Roman Skála, Jaroslav Stolař, Kristýna Španihelová, Petra Vávrová, Petra Volčíková, Michal Zgabaj

 

4. D - třídní profesor - Josef Hlavinka

Stanislav Bartošek, Tomáš Března, Luděk Budík, Viktor Daněk, Petr Dušek, Martin Goldefus, Pavel Hovořák, Hana Charvátová, Jan Kadula, Dagmar Kopecká, Štěpán Kopecký, Michal Krmela, David Kříž, Alena Malíková, Věra Martinková, Radim Pavlica, Pavla Rybářová, Erika Štefanová, Gabriel Török, Lenka Vaculínová, Karel Vašut, Martina Veselá, Zuzana Výchopňová, Dušan Vymětal 

 

Maturitní ročník 1997

 

4. A - třídní profesor - Mojmír Zetek

Lenka Čechová, Kateřina Čermáková, Jana Dančáková, Martina Dědičová, Zuzana Fojtíková, Tomáš Galda, Hana Horáková, Ladislava Hurtová, Petra Jarošková, Marta Kneifelová, Klára Kodriková, Jitka Kopecká, Andrea Kovářová, Pavla Křůpalová, Petr Leška, Denisa Maňková, Lenka Malinková, Barbora Mikušová, Lenka Novotná, Lucie Onofrejová, Ilona Orságová, Jitka Pištěcká, Dita Plánková, Lenka Smrčiaková, Helena Surovčáková, Hana Šimarová, Adriana Zavadilová, Michaela Zavadilová, Jana Zemanová

 

4. B - třídní profesor - Naděžda Bartošková

Jana Čechová, Miroslava Černá, Lukáš Duffek, Hana Ekartová, Leona Holečková, Iva Holubová, Zuzana Hořanská, Jana Hromadová, Tomáš Hurta, Sylva Chovanečková, Ladislava Janíková, Kateřina Karolová, Blanka Kolínková, Alena Kopřivová, Adéla Krutišová, Petra Machálková, Dana Martínková, Radek Mičulka, Dominik Parák, Hana Pometlová, Monika Randýsková, Lubor Sawicki, Ondřej Sláma, Pavel Spáčil, Adéla Ščotková, Petra Urbanová, Jindřich Vlček, Jan Zatloukal, Martina Žárská

Fotografie není k dispozici

 

4. C - třídní profesor - Marie Novosadová

Barbora Bartoňová, Eva Bortlová, Pavel Božek, Jan Goláň, Jana Hlaváčová, Marcela Holcová, Alena Holíková, Michaela Jurajdová, Lucie Kachtíková, Martina Kocourková, Jan Kopřiva, Irena Látalová, Lucie Libová, Jana Maňáková, Jana Michalčáková, Magdalena Mišunová, Martin Mynařík, Martin Pacoň, Jana Petrová, Hana Pokorná, Ivona Rossiová, Tomáš Spisar, Nikola Spitzerová, Eva Šťastná, Robert Šulák, Jana Teichlová, Rostislav Vaculka, Monika Valentová, Petr Valíček, Michaela Vilémová, Jita Žambochová

 

4. D - třídní profesor - Pavel Hrnčiřík

Soňa Barvová, Tereza Blažková, Libor Čapák, Radka Čechová, Martin Dostál, Silvie Doubravská, Naďa Drápalová, Filip Dušek, Radka Fohlerová, Ondřej Graclík, Michal Hajdík, Miroslava Hajdová, Jan Hrbáček, Lenka Janírková, Michal Kocourek, Martina Koňaříková, Jaroslav Koutný, Miroslava Kozáková, Jan Machyl, Ivana Maňáková, Irena Mořkovská, Petr Nevola, Jakub Orolin, Dagmar Pukýšová, Martina Rumánková, Daniel Smola, Martin Šimčík, Ludvík Šimurda, Eva Tkadlecová, Pavel Uhlíř, Dita Umlaufová, Robin Weintritt

 

Maturitní ročník 1998

septima A - třídní profesor - Eva Lazárková

Magdalena Barcuchová, Jiří Bena, Markéta Brhlíková, Aleš Čapák, Pavel Černota, Lucie Čihánková, Jan Davídek, Johana De La Hozová, Jiří Drozd, Vlastimil, Dümler, Tomáš Hadaš, Lucie Hajdíková, Radana Hanuštiaková, Ivana Hrabinová, Eduard Hromada, Jana Hrubčíková, Ladislav Kubas, Kristýna Kulhánková, Nikol Mikušová, Jan Palát, Jana Pavlicová, Martina Plhalová, Petra Řezníčková, Jakub Skalka, Jan Spurný (sporák), Miroslav Šimčík, Martin Škabraha, Radka Šrámková, Jiří Trávníček, Ivana Vaculíková

 

4. A - třídní profesor - Jarmila Panáčková

Boris Achmedov, Taťána Adamcová, Martina Barošová, Ivana Borusíková, Jitka Bulejková, Jaroslav Gergela, Jana Hnátková, Tomáš Holubec, Ondřej Homola, Lenka Hudcovská, Hana Kadulová, Luděk Kmínek, Lenka Kopřivová, Igor Kotulán, Ivana Kovářová, Martin Lanzendörfer, Martin Látal, Kateřina Michoňková, Radana Nováková, Alena Pantálková, Markéta Pfeilerová, Vladan Polášek, Edita Provázková, Lucíe Sekáčová, Ondřej Šafařík, Vilma Škubnová, Petr Tkadlec, Tomáš Wagner, Veronika Žižková

 

4. B - třídní profesor - Miroslav Urubek

Jan Adámek, Žaneta Bařáková, Alena Beková, Lucie Berková, Martina Čermáková, Eva Ďurišová, Pavlína Filáková, Lucie Gřešáková, Marie Hajdová, Gabriela Hlavicová, Miroslava Holbová, Hana Holíková, Marie Hošťálková, Hana Konupková, Martin Kovář, Marcela Kračmarová, Jitka Kubešová, Aneta Mečiarová, Radmila Oborská, Vladěna Piskláková, Markéta Pivodová, Vendula Přibylová, Alena Strnková, Martina Surá, Michaela Šerá, Tereza Šrámková, Kristína Uhrová, Martina Vávrová, Dita Zubíková, Ondřej Životský

 

4. C - třídní profesor - Jana Buzková

Jiří Caisberger, Kateřina Černocká, Pavel Černocký, Michaela Dančáková, Zuzana Esteřáková, Jana Grygarová, Lucie Hlačíková, Radek Janošík, Jana Karolíková, Stanislav Kocourek, Michaela Kopecká, Tomáš Kořének, Dagmar Krajščáková, Jana Kultová, Zuzana Martinková, Pavla Novotná, Monika Pekařová, Petra Pelánová, Přemysl Polách, Markéta Polášková, Petra Schildbergerová, Hana Stolařová, Vendula Sýkorová, Petr Šedlbauer, Filip Tichavský, Eva Tkadlečková, Pavel Vysloužil, Alice Zezulčíková

 

Maturitní ročník 1999

Septima A - třídní profesor - Otto Rochowanski

Kristýna Bierzová, Petr Bubela, Zuzana Farníková, David Halata, Kateřina Helisová, Markéta Holcová, Libor Holub, Jaroslav Chrástecký, Dominika Jirovská, Jana Lehnertová, Kateřina Mrázková, Tereza Novosadová, Jan Orolin, Roman Orság, Romana Pavlicová, Šárka Piskovská, Lukáš Spitzer, Radek Šimčík, Lucie Tichá, Tereza Vaculínová, Dagmar Valentová, Arnošt Valíček, Vladislav Válek, Marián Vorek, Lukáš Vychopeň, Pavel Žilák

 

4. A - třídní profesor - Helena Petroušková

Lenka Babicová, Anna Barošová,Lucie Baselová,Lenka Bauerová,Michal Božek,Zuzana Čechová, Petra Čelústková,Hana Drápalová, Barbora Haganová, Jiří Chvatík, Michaela Kazdová,Jitka Krcháková, Marianna Kudelová, Kateřina Maliňáková, Markéta Manová, Jarmila Michálková, Vendula Mlčochová, Lukáš Otevřel, Tomáš Petružela, Radka Rozkovcová, Lenka Spáčilová, Jan Stebel, Jana Šenkeříková, Zuzana Škrabalová, Zdeněk Trčálek, Markéta Zajícová

Fotografie není k dispozici

 

4. B - třídní profesor - Jana Hrnčiříková

Lenka Aujezdská,Veronika Eršilová,Petra Hanyšová, Přemysl Havelka, Andrea Kocurková, David Lalošák, Radka Lamošová, Jana Levová, Daniel Macík, Veronika Marková,Markéta Menclerová, Markéta Orságová, Jan Pařenica, Pavlína Pončíková, Lenka Sedláčková, Jiří Srba, Veronika Stradějová, Iveta Surovčáková, Kateřina Švecová, Daniela Trčková, Zdeněk Vaculík, Hana Varmužová, Jaroslav Veselý

 

4. C - třídní profesor - Růžena Hříbková

Zuzana Balíková, Michaela Bambuchová, Nikola Bartošek, Markéta Blažková, Bronislava Dočkalová, Zuzana Dorňáková, Marta Dušková, Bronislav Fojtík, Pavlína Garguláková, Zdeněk Gerlík, Miloslav Hromada, Karel Hruška, Jan Juřínek, Soňa Koňaříková, Petr Konečný, David Macháček, Lukáš Malík,Alena Pohořelská, Martina Poláchová, Jana Romanová, Jiří Rypl, Veronika Vladimírová, František Vlček, Kristýna Žárská, Jiří Železný

Fotografie není k dispozici

 

4. D - třídní profesor - Koďousková Marie

Petr Blanarčík, Lucie Černotová, Barbora Davidová, Milena Děckuláčková, Eva Filipová, Petr Hapl, Tomáš Holubec, Tomáš Janírek, Veronika Janírková, Jiří Koňařík, Olga Koňaříková, Šárka Korytářová, Miroslava Křupalová, Lenka Kulišťáková, Jaroslava Marková, Tereza Mullerová, Ondřej Nohál, Alena Řepová, Hana Slováčková, Silvia Svoradová, Jakub Štrbík, Alžběta Tkadlecová, Soňa Urbanová, Petra Zdařilová, Marcela Zezulková

Fotografie není k dispozici

 

Maturitní ročník 2000

Septima A - třídní profesor - RNDr. Jiří Kincl

Zuzana Brandová, Eva Černotová, Libor Drlík, Robert Hanyš, Lenka Hlavicová, Vladan Hodulák, Jan Horsák, Dana Jančaříková, Pavel Janeček, Veronika Jankú, Michal Jelének, Dan Klímek, Martin Kocurek, Jana Kohoutová, Jakub Krchák, Eva Marková, Veronika Mazáčová, Radek Měřínský, Ondřej Opálka, Marie Orságová, Helena Ovesná, Jiří Strbačka, Lucie Štěpánková, Martina Švecová, Zuzana Švecová, Vladimír Vaněk, Hana Vašutová, Irena Vozáková, Lucie Spurná, Helena Kusalová, Tereza Lapáčková, Ivana Martínková