Mensa ČR

PARTNEŘI
Kotva
Masarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola a VOŠ zdravotnická Vsetín
Mapa webu
A
A
A

2015 - 2016

Vloženo: 12.8.2016 | Zobrazeno: 4100x |

Maturitní ročník 2015

8. AV - třídní učitelka: Ing. Buzková Jana

Dvořáček Martin, Dvořáček Zdeněk, Fojtů Karolína, Hrubová Noemi, Kajabová Anna, Knebl Viktor, Křupková Eva, Lanžhotská Klára, Martincová Zuzana, Matějčková Veronika, Možíšová Karolína, Mullen Christian Caleb, Najmanová Zuzana, Nesvadbová Radka, Pavlůsková Štěpánka, Pfeilerová Zuzana, Plaček Martin, Poláchová Zuzana, Primes Alois, Stejskalová Karolína, Urbanovská Nikola, Vaculíková Kateřina, Vidašič Jan, Winklerová Tereza, Zapalač Radek, Zgarbová Helena, Zralá Petra

 

8.BV - třídní učitelka - PhDr. Hana Klumplerová

Dančáková Dominika, Grepl Gabriel, Havlíková Darina, Holubcová Hana, Jandlová Zora, Ježíšková Radka, Juřicová Magdaléna, Kalinec Rastislav, Leskovjanová Olga, Machulíková Pavla, Matuštíková Barbora, Molek David, Nosálková Lenka, Pagáčová Eliška, Palová Veronika, Šišková Ester, Štívová Kateřina, Tomáštíková Magda, Truksová Barbora, Václavík Jan, Zubková Alžběta, Ženčák Josef, Kováčová Nikola, Kollár Peter

 

4. A - třídní učitel: Mgr. Urubek Miroslav

Adámková Renata, Číž Tomáš, Grygar Ondřej, Janotová Kateřina, Juráň Martin, Jurčík Tomáš, Jurová Barbora, Kleiblová Tereza, Kovařík Michal, Kovářová Gabriela, Křenková Barbora, Liďák Jan, Maňáková Lenka, Martinková Andrea, Matochová Karolína, Novosad Dominik, Ostřanská Tereza, Pfeiler Robin, Sedlařík Ondřej, Skýpala Filip, Šimarová Tereza, Telíšek Jiří, Valchářová Martina, Valigurová Jana, Vitásek Šimon, Vrána Jaroslav, Zrníková Lenka, Zukalová Juliána, Zvěřina Vít, Žiak Sebastian

 

4. B - třídní učitelka: PhDr. Pavloušková Dagmar

Batlová Zuzana, Bortlová Hana, Čížová Magdaléna, Daňová Gabriela, Filgasová Adéla, Hajdík Karel, Helis Adam, Hrnčiřík Adam, Hučíková Kristýna, Chromíková Markéta, Janíková Aneta, Kamasová Lucie, Krejčiříková Sabina, Kubíčková Kristýna, Macík Ondřej, Mertová Eliška, Ondruš Daniel, Orságová Jana, Pecár Miroslav, Staňková Michaela, Stixová Kateřina, Šumšala František, Vaculíková Anna, Vavřinová Věra, Volková Michaela

 

4. C - třídní učitelka: Mgr. Panáčková Jarmila

Cunda Ondřej, Daňová Daniela, Dostálová Lucie, Jamborová Kamila, Kovaříková Vladěna, Křenková Michaela, Macečková Veronika, Michoňková , Karolína, Molková Vendula, Moravcová Nikol, Nguyenová Oanh, Orságová Kristýna, Petrůjová Adéla, Plšková Michaela, Polách Jakub, Ryzová Leona, Sáblíková Markéta, Šerá Alena, Šerý Pavel, Šťastná Kristýna, Šťastná Lucie, Trličík Václav, Václavíková Tereza, Koňaříková Kamila